WWE 12

WWE 12

7,0
31 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.2
X360 6.8
Wii 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Yuke's
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
19 godzin
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
22.11.2011
Europa:
25.11.2011
Polska:
09.12.2011
Producent:
Yuke's
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
19 godzin
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
22.11.2011
Europa:
25.11.2011
Polska:
09.12.2011

WWE 12 - opis gry

WWE 12 jest bijatyką traktującą o profesjonalnym wrestlingu wyprodukowaną przez japońskie studio Yuke's Osaka i wydaną przez THQ w listopadzie 2011 roku na PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii. Gra jest sequelem wydanego rok wcześniej WWE SmackDown! vs. RAW 2011.

Serię WWE od zawsze cechowało symulacyjne podejście do świata wrestlingu i pozostało to niezmienione - najlepiej widać tę cechę w trybie Road to Wrestlemania, gdzie rozgrywamy serie walk, oraz bierzemy udział w różnorakich konfliktach między zawodnikami. Głównymi postaciami są Shaemus, Triple H oraz stworzony przez gracza od podstaw wrestler. Drugim głównym trybem single-player jest tak zwane WWE Universe, obejmujące opcję rozgrywania wybranych (bądź wszystkich) walk według kalendarza tygodniówek - mamy więc poniedziałkowe RAW, NXT oraz piątkowe SmackDown. W walkach możemy wziąć udział osobiście, sterując dowolną z postaci obecnych na ringu. Istnieje też opcja przerwania danego meczu poprzez wbiegnięcie na ring i znokautowanie sędziego, dzięki czemu możemy pomóc wybranemu zawodnikowi.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Oprócz standardowych opcji powołania do wirtualnego życia dowolnie zaprojektowanego wrestlera lub wrestlerki, gracz ma także możliwość budowy własnych finisherów, historii, filmików, czy wejściówek wraz z wyborem muzyki. Można narysować też za pomocą bardzo uproszczonego programu graficznego własne logo, a następnie umieścić je na własnoręcznie stworzonej arenie. Produkcja Yuke’s Osaka oferuje również opcję zabawy wieloosobowej (lokalnie oraz przez Sieć). Zmianom uległ najważniejszy element całego tytułu, czyli system walki. Nie ma już podziału na mocne i słabe chwyty, dzięki czemu w każdej chwili można przejść z jednej akcji do kolejnej, co zapewnia pewną nieprzewidywalność. Twórcy animacje postaci zaprojektowali niemal od zera, a system wyprowadzania ciosów stał się bardziej przystępny.

 

Oprawa graficzna WWE 12 stoi na wysokim poziomie. Zawodnicy wyglądają bardzo naturalnie, ich ubrania również. Po zakończonej walce można na nich zobaczyć pot, krew oraz pokaleczone ciało. Gra została opatrzona komentarzem znanego fanom wrestlingu duetu Lawler - Cole.

Wideo - WWE 12

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper