EA Sports UFC 3

EA Sports UFC 3

6,9
29 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.3
XONE 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Śr. czas:
47.5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
02.02.2018
Europa:
02.02.2018
Polska:
02.02.2018
Producent:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Śr. czas:
47.5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
02.02.2018
Europa:
02.02.2018
Polska:
02.02.2018

Recenzja redakcji

Recenzja: EA Sports UFC 3 (PS4)
7.5
Recenzja: EA Sports UFC 3 (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

EA Sports UFC 3 - opis gry

EA Sports UFC 3 to gra sportowa traktująca o mieszanych sztukach walki wyprodukowana przez studio EA Canada i wydana przez Electronic Sports. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Produkcja EA Canada to kolejna odsłona sportowej serii poświęcona mieszanym sztukom walki. Wzorem innych serii sportowych Electronic Arts UFC 3 zostało rozbudowane i dopieszczone względem poprzedników. Przykładem tego jest między innymi technologia Real Player Motion, która odpowiada za animacje zawodników (ci natomiast to twarze znane z zawodów rozgrywanych w rzeczywistości - zarówno mężczyźni, jak i kobiety). Twórcy odtworzyli kilka tysięcy nowych ruchów (uwzględnia to nie tylko ataki, ale też sposób poruszania się po ringu itd.) i co z tym idzie zmodyfikowali system walki, by oferował więcej płynności i możliwości działania.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Nowością jest tryb G.O.A.T. (Greatest Of All Time), czyli tutejsza kariera. Podobnie jak w innych grach sportowych, karierę rozpoczynamy skromnie (w tym przypadku od niewielkich gal federacji rozwojowej), a nasz zawodnik musi się stopniowo piąć po kolejnych szczebelkach hierarchii (w tym kontekście warto wspomnieć, że kariera jest podzielona na kilka etapów), aż do najważniejszej organizacji MMA. Poza tym warto możemy się wyluzować arkejdowymi walkami z paskami energii jak w bijatykach (Knockout Mode), walką tylko w stójce bez grapplingu, czy też taką, która może zakończyć się tylko przez poddanie.

W EA Sports UFC 3 pojawia się również tryb Ultimate Team znany z innych serii sportowych Electronic Arts. Tworzymy w nim drużynę składającą się z pięciu zawodników z różnych kategorii wagowych (tych prawdziwych i stworzonych przez nas w edytorze) i podejmujemy różnorakie wyzwania, za co otrzymujemy walutę pozwalającą kupować paczki z kartami zawierającymi nowych zawodników i upgrade’y. W Ultimate Team został zaimplementowany system mikrotransakcji - wspomniane paczki możemy kupować za prawdziwe pieniądze.

Wideo - EA Sports UFC 3

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper