Supremacy MMA

Supremacy MMA

4,4
17 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 3.2
X360 4.3
PS Vita 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Kung Fu Factory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Premiery
Świat:
20.09.2011
Europa:
23.09.2011
Polska:
23.09.2011
Producent:
Kung Fu Factory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Premiery
Świat:
20.09.2011
Europa:
23.09.2011
Polska:
23.09.2011

Recenzja redakcji

Recenzja: Supremacy MMA (PS3)
5.0
Recenzja: Supremacy MMA (PS3)

Supremacy MMA - opis gry

Supremacy MMA jest grą sportową o tematyce MMA wyprodukowaną przez studio Kung Fu Factory i wydaną przez firmę 505 Games we wrześniu 2011 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. W 2012 ROKU Supremacy MMA ukazało się na PlayStation Vita, gdzie twórcy wykorzystali unikatowe możliwości, jakie daje ekran dotykowy oraz żyroskop handhelda.

Twórcy oddali do dyspozycji graczy dwunastu fighterów, walczących rozmaitymi stylami, takimi jak: karate, muay thai czy kick boxing. Oprócz tego dostępne są także dwie kobiety, jednak dla nich został przygotowany oddzielny tryb. Gdy gracz zdecyduje się na to, jakim zawodnikiem chce walczyć, może rozpocząć karierę nazywaną tutaj Supremacy Stories. Jest to ciąg następujących po sobie walk, przeplatanych scenkami filmowymi, które odkrywają kulisy wdrapywania się na szczyt danego zawodnika. Kluczem do sukcesu jest jest sprowadzenie przeciwnika do parteru i używanie mocnego chwytu do czasu, aż pasek energii opnenta w błyskawicznym tempie zmniejszy się do zera. Pojedynki urozmaicono możliwością wyrwania się z chwytu bądź rzutu, który polega na wciśnięciu przycisku pojawiającego się na ekranie tylko przez krótką chwilę.

 

Walka w Supremacy MMA hołduje zasadzie łączenia ciosów w combosy, używania specjalnych uderzeń i stosowania efektownych nokautów. Zdarza się jednak, że ciosy wchodzą z opóźnieniem, a łączenie w kombinacje przychodzi ciężko i czasami jest dziełem przypadku. Deweloper zaprezentował techniczne podejście do bloków, parowania i kontrowania ciosów. Chcąc zablokować cios oponenta, gracz musi odpowiednio ruszyć gałką analogową, zaś parowanie ciosów zostało przypisane pod kółko/B i należy wówczas wyczuć odpowiedni moment do sparowania uderzenia. Oczywiście na ekranie pokazują się podpowiedzi, w którym momencie jaki przycisk mamy wcisnąć. Oprócz kariery gracze mogą także powalczyć z przeciwnikiem, tak żywym jak i konsolowym, potrenować zagrania oraz wziąć udział w turnieju MMA i trybie Survival. Dostępny jest również tryb online, w którym można rozgrywać mecze rankingowe i nierankingowe.

 

Oprawa graficzna w Supremacy MMA jest poprawna, a zdecydowanie mocniejszym punktem gry jest soundtrack. Cała ścieżka to utwory z pogranicza trashu, hardcore'u i grindcore'u, a zespoły takie jak After the Burial, Attika 7, Embryo czy Warpath skutecznie podnoszą adrenalinę.

Wideo - Supremacy MMA

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper