Time Recoil

Time Recoil

6,5
4 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0
PS4 7.0
XONE -
PS Vita -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
10tons
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
13.09.2017
Europa:
13.09.2017
Producent:
10tons
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
13.09.2017
Europa:
13.09.2017

Recenzja redakcji

Recenzja: Time Recoil (PS4)
7.0
Recenzja: Time Recoil (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Time Recoil - opis gry

Time Recoil to strzelanina z elementami roguelike wyprodukowana i wydana przez niezależne fińskie studio 10tons. Tytuł ukazał się na komputerach, urządzeniach przenośnych oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita, Nintendo Switch i Xbox One.

Fabuła - Time Recoil

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja rozgrywa się w latach 70. i 80. ubiegłego wieku. Paryżowi, a w zasadzie całej Europie, grozi wielkie niebezpieczeństwo w postaci broni masowego rażenia stworzonej przez pewnego szalonego naukowca. Główną bohaterką gry jest Alexa, dawna współpracownica antagonisty, która posiada specjalne moce pozwalające jej manipulować czasem. Dołącza ona do organizacji o nazwie Recoilers, której zadaniem jest powstrzymać niecne knowania czarnych charakterów.

Rozgrywka - Time Recoil

Rozgrywkę śledzimy z perspektywy lotu ptaka. Alexa ma do dyspozycji różne pukawki (pistolety, karabiny, strzelby itd.), a oprócz nich potrafi także spowalniać czas. Ta ostatnia zdolność włącza się po wyeliminowaniu przeciwnika, co sprawia, że nad mocami nie mamy bezpośredniej kontroli. Umiejętne wykorzystanie możliwości, jakie mamy (oraz wszelkich elementów otoczenia chroniących przed latającym w powietrzu ołowiem), jest niezwykle ważne, ponieważ niewiele trzeba, by główną bohaterkę posłać do piachu - wystarczy jeden celny atak przeciwnika. Eliminując nieprzyjaciół podczas slow-motion nabijamy specjalny wskaźnik, a to z kolei daje nam dostęp do innych przydatnych zdolności, jak chociażby możliwość załatwienia bandziorów znajdujących się za ścianami.

Kampania (trwająca mniej więcej sześć godzin) składa się z oddzielnych misji. Wytyczne mogą być różne, ale przeważnie nasze zadanie sprowadza się do odstrzelenia wszystkich przeciwników bądź uratowania kogoś z łap złoczyńców (w takiej sytuacji musimy uważać, by przez przypadek go nie trafić).

Wideo - Time Recoil

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper