Test Drive Unlimited

Test Drive Unlimited

Ocena wg platformy:

PC 8.5
X360 8.1
PSP 6.6
PS2 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Eden Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Symulacja
Śr. czas:
47.5 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
05.09.2006
Europa:
08.09.2006
Producent:
Eden Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Symulacja
Śr. czas:
47.5 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
05.09.2006
Europa:
08.09.2006

Test Drive Unlimited - opis gry

Seria Test Drive ma swoje początki w roku 1987, kiedy to pojawiła się pierwsza gra wyścigowa pod tym szyldem. Test Drive Unlimited to dziewiąta gra z serii. Za produkcję gry odpowiada studio Eden Games oraz Melbourne House (w przypadku wersji na PS2 oraz PSP). Pozycja ukazała się na PC i konsole Xbox 360 (jako pierwsza z serii Test Drive), PlayStation 2 oraz PSP.

TDU to zręcznościowa gra wyścigowa, która zdecydowanie stawia na zabawę wieloosobową. W grze znajdziemy ponad 125 w pełni licencjonowanych samochodów oraz motocykli. Miejsce, w którym będziemy mieli okazję się ścigać, to malownicza hawajska wyspa Oahu, na której znajdziemy około 1000 mil (co daje niespełna 1600km) dróg oraz autostrad.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Na samym początku rozgrywki dostajemy możliwość dostosowania naszego avatara, czyli postaci kierowcy. Wybieramy dom, kupujemy ubrania oraz wybieramy pierwszy samochód. W grze znajdziemy różnego rodzaju wyścigi, o których informuje nas mapka lokacji. Do wyboru mamy wyścig z czasem, wyścig ze sztuczną inteligencją, pobijanie rekordów prędkości, podwózki przypadkowych autostopowiczów lub modelek, dostarczanie przesyłek oraz odprowadzanie danego pojazdu na zlecenie. Za wykonane zadania dostajemy kupony oraz pieniądze, które wydajemy na nowe samochody, ich ulepszenia, domostwa czy ubrania.

 

W grze dostępnych jest 125 pojazdów, a dodatek Megapack rozszerza ich ilość do 134. Pojazdy posiadają 9 klas, podzielone są ze względu na osiągi. Tryb wieloosobowy w grze nazwany został M.O.O.R (wolno przetłumaczony jako otwarte wyścigi sieciowe dla wielu graczy). W trybie multiplayer możemy przemierzać wyspę ze znajomymi, czy też dowolnie tworzyć wyzwania czy brać udział w wyścigach.

 

Dla miłośników gier wyścigowych Test Drive Unlimited jest pozycją świetną. Mnóstwo maszyn, takich jak Saleen S7 Twin-Turbo, Cadillac Cien, Ferrari Enzo, czy McLaren F1, w połączeniu z ogromnym terenem i świetnym trybem wieloosobowym sprawiają, iż przy konsoli można spędzić wiele godzin

Wideo - Test Drive Unlimited

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper