Burnout: Revenge

Burnout: Revenge

8,6
230 oceny

Ocena wg platformy:

X360 8.6
PS2 8.7
XBOX 8.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Criterion Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
45 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
13.09.2005
Europa:
23.09.2005
Polska:
23.09.2005
Producent:
Criterion Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
45 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
13.09.2005
Europa:
23.09.2005
Polska:
23.09.2005

Burnout: Revenge - opis gry

Burnout Revenge to zręcznościowa gra wyścigowa, w której dynamiczna rywalizacja odbywa się na zatłoczonych ulicach. Tytuł, podobnie jak trzy poprzednie części serii Burnout, wyprodukowało studio Criterion Games. Revenge ukazało się na PlayStation 2, Xboxie i Xboxie 360.

Burnout Revenge oferuje sporą ilość zróżnicowanych trybów zabawy. Do wyboru mamy zwykłe wyścigi odbywające się na zatłoczonych ulicach w godzinach szczytu, Road Rage (musimy zdemolować jak największą liczbę rywali w określonym czasie), Burning Lap (wyścig z jednym okrążeniem), Eliminator (co trzydzieści sekund odpada najwolniejszy zawodnik; wygrywa ten, kto jako jedyny utrzyma się do samego końca), Crash (zorganizowanie jak największej demolki na skrzyżowaniu) oraz kilka nowych atrakcji, np. Traffic Attack, w którym nabijamy punkty przyznawane za demolowanie samochodów znajdujących się na trasie przejazdu.

 

Podczas rywalizacji możemy korzystać z boosta, którego wskaźnik nabijamy poprzez wykonywanie różnych niebezpiecznych manewrów, takich jak driftowanie lub jechanie pod prąd. Boosta nabija się też prowokując stłuczki z udziałem rywali. Można go użyć nie tylko do przyspieszenia, ale również detonacji samochodu, z którym się stuknęliśmy.

 

W trybie singlowym gracze przemierzają świat biorąc udział w 169 eventach rozgrywanych na trzech kontynentach. Każdy event wymaga posiadania od nas odpowiedniej rangi (maksymalna to Rank 11) otwierającej drzwi do kolejnych zawodów. Do dyspozycji mamy łącznie 77 fikcyjnych modeli samochodów, z czego niektóre dostępne są tylko w Crash (np. SUV-y).

 

Twórcy dorzucili też warianty wieloosobowe, zarówno online i offline. Są to między innymi Crash Battle, czyli singlowy Crash z udziałem więcej niż jednej osoby, i Crash Tour, w którym gracze próbują zdobyć jak najmniejszą ilość punktów.

 

Wersja na Xboxa 360 była najbardziej rozbudowana. Oferowała lepszą grafikę, a także nowe skrzyżowania w Crash Tour oraz bardziej rozbudowane funkcje sieciowe.

Wideo - Burnout: Revenge

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper