MotoGP '06

MotoGP '06

7,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

X360 7.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Climax Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
09.06.2006
Europa:
09.06.2006
Producent:
Climax Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
09.06.2006
Europa:
09.06.2006

MotoGP '06 - opis gry

MotoGP ‘06 to gra traktująca o wyścigach motocyklów wyprodukowana przez Climax Studios i wydana przez THQ. Tytuł, w odróżnieniu od poprzednich odsłon cyklu, ukazał się tylko na konsoli Xbox 360.

MotoGP ‘06 to kolejna część serii gier traktujących o wyścigach motocyklowych w najważniejszej i najbardziej prestiżowej kategorii. Produkcja Climax Studios oferuje dwa główne warianty rozgrywki: Grand Prix oraz Extreme Mode. Ten pierwszy pozwala nam rozegrać sezony 2005 lub 2006 w kategorii 500cc. Gra może się pochwalić licencją, dzięki czemu pojawiają się w niej znani z rzeczywistości zawodnicy, zespoły/motocykle oraz tory, których jest siedemnaście. Zabawę rozpoczynamy od stworzenia własnego avatara, co więcej, stworzyć możemy też logo, które następnie da się umieścić na maszynie. Schemat wygląda podobnie jak w realu - najpierw bierzemy udział w sesji treningowej, następnie zaś odbywają się kwalifikacje, w których otrzymujemy dziesięć minut na wykręcenie jak najlepszego czasu. Od niego zależy, z której pozycji wystartujemy podczas wyścigu. Po rywalizacji zdobywamy punkty, które następnie można przeznaczyć na rozwój umiejętności naszego zawodnika. Oprócz tego da się też grzebać w bebechach motocyklu, choć opcji nie ma zbyt wiele.

Dalsza część tekstu pod wideo

W drugim trybie, czyli Extreme Mode, wyścigi odbywają się już w zupełnie innych warunkach, bo na ulicach miast. Twórcy stworzyli z myślą o nim siedemnaście dodatkowych torów, co więcej, do wyboru mamy też nowe motocykle z silnikami 600cc, 1000cc oraz 1200cc. Są one szybsze od tych z trybu Grand Prix i trudniej jest nad nimi zapanować. Z czasem można je modyfikować i w ten sposób wpływać na osiągi.

Oprócz tego dostępne są także tryby Quick Race, czyli szybki wyścig, oraz Time Trial, tzn. jazda na czas, gdzie możemy swobodnie szlifować umiejętności. W multiplayerze z kolei rywalizować może maksymalnie szesnaście osób jednocześnie.

Wideo - MotoGP '06

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper