Midnight Club: Los Angeles

Midnight Club: Los Angeles

Ocena wg platformy:

PS3 7.8
X360 7.6
PSP 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rockstar San Diego
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Otwarty świat
Śr. czas:
30 godzin
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
20.10.2008
Europa:
24.10.2008
Polska:
07.11.2008
Producent:
Rockstar San Diego
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Otwarty świat
Śr. czas:
30 godzin
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
20.10.2008
Europa:
24.10.2008
Polska:
07.11.2008

Midnight Club: Los Angeles - opis gry

Midnight Club: Los Angeles jest grą wyścigową z akcją osadzoną w otwartym świecie, wyprodukowaną przez studio Rockstar San Diego i wydaną przez Rockstar Games w październiku 2008 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Powstała też wersja na PlayStation Portable, za którą odpowiada Rockstar London.

Deweloper oddał graczom otwarty świat, podobny do tego z Need for Speed, z tą jednak różnicą, że tutaj cała mapa jest odblokowana od razu, dlatego też gracz może zwiedzić całe Los Angeles już na samym początku zabawy. Po naciśnięciu SELECT przechodzimy w tryb mapy. Tutaj pokazane są wszystkie zadania oraz miejsca szczególne, takie jak warsztat, w którym można naprawiać samochody, kupować nowe oraz oczywiście tuningować swoje pojazdy. Po wciśnięciu „trójkąta” (w wersji na PS3) graczowi ukazują się misje, które telefonicznie przydzielają nam znajomi. W Midnight Club znajdziemy kilka rodzajów wyścigów: zwykłe wyścigi z punktu A do B, zmagania na zamkniętej trasie, zawody na czas, Red Light Races (wyścig, w którym startujemy na skrzyżowaniu i musimy dostać się do określonego celu przed przeciwnikiem), Freeway Races (ścigamy się z oponentem do określonego punktu), turnieje, w których zwycięża ten, kto po trzech wyścigach nazbiera najwięcej punktów, a także kilka innych zawodów.

Każdy z wyścigów jest opisany jednym z czterech kolorów. Zielony to najłatwiejsze zawody, żółtym zaznaczono te o średnim poziomie trudności, pomarańczowym dosyć wymagające, natomiast czerwonym bardzo trudne i biorą w nich udział najlepsze auta. Do naszej dyspozycji autorzy oddali czterdzieści dwa samochody. Każde z aut można ulepszać w garażu poprzez dokupywanie lepszych części (w tym także wstawienie Nitro), które odblokowują się wraz z postępami w grze. Do tego wszystkiego każdy z samochodów jesteśmy w stanie wyposażyć w zdolności specjalne (Zone, Agro, Roar oraz EMP). Pozwalają one na strzał elektromagnetyczny, który spowalnia samochody przeciwników, trąbienie, powoduje rozjechanie się wszystkich pojazdów przed graczem, czyniąc wolną przestrzeń, czy też zwolnienie czasu. Gra oferuje także bogaty w wiele opcji tryb multiplayer - gracz może samemu ustalać trasę wyścigów i rywalizować z graczami z całego świata.

Midnight Club: Los Angeles oprawione zostało przyzwoitą grafiką. Miasto jest bardzo rozległe i rozbudowane, otoczenie prezentuje się dobrze - znajdziemy tutaj różnego rodzaju sklepy, stacje benzynowe, itp. Gra otrzymała także ciekawy, różnorodny soundtrack. Serwery trybu multiplayer przestały działać w 2014 roku.

Wideo - Midnight Club: Los Angeles

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper