Streets of Rage 2

Streets of Rage 2

7,9
38 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.7
PS3 7.6
X360 7.9
SMD 8.4
SMS 8.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sega-AM7
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Śr. czas:
5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
02.06.2011
Europa:
02.06.2011
Producent:
Sega-AM7
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Śr. czas:
5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
02.06.2011
Europa:
02.06.2011

Streets of Rage 2 - opis gry

Streets of Rage 2 to chodzona bijatyka wyprodukowana i wydana przez Segę. Tytuł ukazał się najpierw na konsolach Mega Drive i Master System, a po latach został też przeniesiony na Xboxa 360, PlayStation 3, komputery osobiste i Wii, gdzie był dostępny w ramach oferty Virtual Console.

Streets of Rage 2 rozgrywa się rok po wydarzeniach ukazanych w pierwowzorze. Trójka bohaterów, czyli Adam, Axel i Blaze, zdołało pokonać wówczas przestępczy syndykat i jego szefa - pana X. Po tym wydarzeniu każdy poszedł swoją drogą, wracając do normalnego życia, jednak sielanka zostaje zmącona, gdy okazuje się, że Adam został porwany, a pozostawione ślady nie pozostawiają wątpliwości - X powrócił by dokonać zemsty.

W kwestii rozgrywki ‘dwójka’ usprawnia patenty przedstawione w pierwowzorze. Postacie, w którym tym razem przyjdzie nam się wcielić (dochodzi dwóch nowych podopiecznych), posiadają bardziej rozbudowaną listę umiejętności oraz dysponują własnymi atakami specjalnymi. To odejście od rozwiązania znanego z pierwszej części, gdzie rolę takiego specjala pełnił (tylko) przywoływany radiowóz oczyszczający ulice z naprzykrzających się bandziorów. Poza unikalnymi technikami bohaterowie dysponują również atakami o podobnych właściwościach do specjali, ale w przeciwieństwie do nich nie zjadają one energii. Co więcej, niektóre postacie posiadają jeszcze inne użyteczne cechy, np. Eddie, brat Adama, jest w stanie skorzystać z dasha (szybki bieg przed siebie).

Na tym usprawnienia się nie kończą. W drugiej odsłonie Streets of Rage znajdziemy również więcej rodzajów przeciwników (każdemu dodano paski energii; wcześniej mieli je tylko bossowie), oraz wprowadzono więcej przedmiotów, które można wykorzystać podczas bitki. Jednym z nich jest między innymi katana.

Wideo - Streets of Rage 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper