Puzzle Quest: Galactrix

Puzzle Quest: Galactrix

6,7
12 oceny

Ocena wg platformy:

PC 5.3
PS3 7.8
X360 6.5
DS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Infinite Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Logiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
08.04.2009
Europa:
08.04.2009
Polska:
08.04.2009
Producent:
Infinite Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Logiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
08.04.2009
Europa:
08.04.2009
Polska:
08.04.2009

Puzzle Quest: Galactrix - opis gry

Puzzle Quest: Galactrix to gra logiczna wyprodukowana przez Infinite Interactive i wydana przez D3 Publisher. Tytuł ukazał się na NDS, PC, Xbox 360 i PS3.

Rozgrywka - Puzzle Quest: Galactrix

Galactrix to kolejna odsłona popularnej serii gier logicznych Puzzle Quest. Główne założenia nie uległy zmianie względem poprzedników. Na planszy znajdują się w różnych kolorach, a naszym zadaniem jest połączenie co najmniej trzech tego samego koloru. Gra wprowadza jednak kilka nowych patentów do znanej formuły. Pomijając estetykę science fiction, są to klejnoty w kształcie sześcianów, co otwiera zupełnie nowe możliwości w trakcie rozgrywki (można je teraz układać na skos), oraz grawitacja decydująca o tym, jak będą one spadać.

Innym ważnym novum jest obecność trybu fabularnego, w którym odwiedzamy najróżniejsze zakątki galaktyki jako początkujący pilot megakorporacji rywalizującej z imperium. W każdym systemie planetarnym natykamy się z kolei przeróżne planety, asteroidy, stacje kosmiczne etc. Twórcy przygotowali zarówno główne misje popychające do przodu główny wątek, jak i zadania poboczne. W zależności od rodzaju wyzwania (a tych jest kilka: walka, wydobywanie surowców, crafting, hakowanie, gromadzenie plotek itd.) zasady zabawy są modyfikowane. Możemy też werbować nowe postacie do naszej załogi, co otwiera kolejne gameplayowe możliwości.

W Puzzle Quest: Galactrix zaimplementowano również system rozwoju. Punkty doświadczenia przybierają tu jednak formę danych, jakie pozyskujemy wraz z osiąganymi postępami. Pozwalają one ulepszać parametry głównego bohatera.

Wideo - Puzzle Quest: Galactrix

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper