Marble Blast Ultra

Marble Blast Ultra

6,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
GarageGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
25.01.2006
Europa:
25.01.2006
Producent:
GarageGames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
25.01.2006
Europa:
25.01.2006

Marble Blast Ultra - opis gry

Marble Blast Ultra to gra zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez niezależne studio GarageGames. Tytuł ukazał się na Xboxie 360 i był dostępny w cyfrowej dystrybucji. Pod względem rozgrywki przypominał on kultowe Marble Madness.

Rozgrywka - Marble Blast Ultra

Gra posiada dwa główne warianty rozgrywki. W trybie dla jednego gracza przejmujemy kontrolę nad kulką, którą musimy doturlać z punktu A do punktu B, unikając po drodze przeszkadzajek i używając dopałek jeśli sytuacja tego wymaga (np. po to aby znaleźć skrót). Sterowanie pozwala łatwo wdrożyć się w rozgrywkę. Poruszamy się jedną gałką, drugą możemy zmienić kamerę (gra jest w pełni trójwymiarowa w odróżnieniu od Marble Madness), poza tym da się także skakać (a przy także także wykonać superskok pozwalający, dzięki któremu można się dostać do wyżej położonych miejsc).

Na przejście czeka tu sześćdziesiąt poziomów, które podzielono na kategorie związane ze stopniem trudności. Kategorie są trzy: Beginner, Intermediate oraz Advanced. Zasadniczo, jak wspomniano powyżej, należy dobrnąć do wyjścia, ale czasami musimy po drodze zgarnąć też znajdźki.  Dodatkowe wyzwanie związane jest z upływającym czasem. Jeśli przejdziemy level w odpowiednim czasie, otrzymujemy achievementa. Jeśli postaramy się bardziej, trafimy do sieciowych rankingów.

W multiplayerze z kolei rywalizujemy z innymi graczami, zbierając porozrzucane po planszach świecidełka. Są ich trzy rodzaje i za każdy otrzymujemy inną liczbę punktów. Rzecz polega na tym, by uzbierać jak najwięcej punktów w wyznaczonym czasie. Grać może maksymalnie osiem osób. Rywalizacja może być towarzyska albo o stawkę z myślą o rankingach.

Wideo - Marble Blast Ultra

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper