Gyromancer

Gyromancer

7,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
X360 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
PopCap Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
18.11.2009
Europa:
18.11.2009
Producent:
PopCap Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
18.11.2009
Europa:
18.11.2009

Gyromancer - opis gry

Gyromancer jest połączeniem gry logicznej z pozycją cRPG. Za dzieło odpowiada znane studio PopCap Games – twórcy serii Plants vs Zombies i Peggle. W grze poznajemy losy potężnego maga Rivela, który pragnie poznać swoją przeszłość. Walki w tytule odbywają się na zasadach z gry Bejeweled (układanie kryształów w jednym ciągu). 

Produkcja opowiada losy Rivela, który wraz ze swoim przyjacielem Qraistem trafiają do tajemniczego lasu Aldemona. Bohaterowie dowiadują się, że odkrycie tajemnic tego miejsca pozwoli im zrealizować swoje marzenia. Historia przygotowana przez scenarzystów z PropCap Games została upiększona wieloma zwrotami akcji, dzięki którym główny wątek fabularny jest naprawdę ciekawy. 
 
Podstawowym elementem rozgrywki są walki na zasadach gry Bejeweled (układanie kryształów w jednym ciągu). Za zwycięstwa postacie zdobywają doświadczenie, mogą rozwijać swoje umiejętności, zaś w trakcie podróży zdobywają nowe przedmioty. Ponadto, podczas poznawania opowieści bohaterowie uczą się okiełznania bestii, które następnie można wykorzystywać w pojedynkach. 
 
Gyromancer charakteryzuje się mroczną oprawą graficzną. 

Wideo - Gyromancer

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper