Pokemon Shuffle

Pokemon Shuffle

6,4
15 oceny

Ocena wg platformy:

3DS 6.3
Mobile 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Game Freak
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Logiczna
Premiery
Świat:
18.02.2015
Europa:
18.02.2015
Producent:
Game Freak
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Logiczna
Premiery
Świat:
18.02.2015
Europa:
18.02.2015

Pokemon Shuffle - opis gry

Pokemon Shuffle to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez japońskie studio Genius Sonority i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się na 3DS-ie oraz na urządzeniach mobilnych. Był dostępny w modelu freemium - czyli można go było pobrać za darmo.

W produkcji Genius Sonority walczymy ze stworkami główkując, czyli podobnie jak w Pokemon Battle Trozei. Na planszy o wymiarach 6x6 pojawiają się wizerunki pokestworków. My musimy sprawić by zetknęły się ze sobą co najmniej trzy takie same. To, jakie pokemony ‘dobierzemy’, ma czasami niebagatelne znaczenie. Bo jeśli będą to te bazujące na żywiole wody, to będziemy mogli przeciwnikom bazującym na żywiole ognia zadać większe niż normalnie obrażenia. Gra podzielona jest na plansze. Aby przejść do następnej, musimy pokonać naszego przeciwnika wyrabiając się w określonej liczbie ruchów. W razie zwycięstwa otrzymujemy monety oraz doświadczenie. Pokonując kolejnych trenerów otrzymujemy kamienie, tak zwane Mega Stones. Dzięki nim niektóre stworki mogą przejść ewolucję.

Po ukończeniu planszy mamy też okazję złapać pokemona. Im szybciej nam się to uda, tym większa szansa na sukces. A jeśli nam się nie uda, pojedynek możemy powtórzyć za jakiś czas lub zwiększyć szanse wydając monety na specjalne pokeballe.

Pokemon Shuffle można pobrać za darmo, ale w grze zaimplementowano mikrotransakcje. Żeby móc rozpocząć zmagania potrzebujemy serduszek, które można albo kupić, albo odczekać pewien czas aż się zregenerują. Dostępne są też klejnoty, za które można nabyć dopałki zwiększające nasze szanse.

Gra korzysta z funkcji i oferuje funkcje sieciowe. Osoby, które grają często, mogą otrzymać rozmaite bonusy: przedmioty i specjalne plansze.

Wideo - Pokemon Shuffle

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper