Pokemon Dash

Pokemon Dash

5,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

DS 5.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ambrella
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
02.12.2004
Europa:
11.03.2005
Polska:
11.03.2005
Producent:
Ambrella
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
02.12.2004
Europa:
11.03.2005
Polska:
11.03.2005

Pokemon Dash - opis gry

Pokemon Dash to gra zręcznościowa wyprodukowana przez japońskie studio Ambrella i wydana przez Nintendo na NDS-a. W Europie Dash był tytułem startowym dla dwuekranowego przenośniaka firmy z Kyoto.

Gra nie posiada żadnych fabularnych założeń. W produkcji Ambrella kierujemy po prostu Pikachu (i nikim innym), który musi się dostać z jednego końca planszy na drugi.

 

Do sterowania używamy ekranu dotykowego, a żeby dobrnąć do mety najpierw musimy pokonać pewną liczbę checkpointów w określonej kolejności. Pikachu nie sterujemy bezpośrednio - zamiast tego drogę wskazujemy mu rysikiem/stylusem. Zmagania odbywają się w różnych lokacjach - w kamiennych labiryntach, wulkanach, bagnach, lasach, na plażach itd. itp. Czasami mają one też miejsce w przestworzach, co pozwala używać balonów. Po drodze możemy zgarniać dopałki umożliwiające pokemonowi bieganie po różnych powierzchniach bez problemu. 

 

Gra oferuje różne tryby/wyzwania. Dla początkujących przygotowano tryb treningowy, w którym mogą szlifować umiejętności. Po jego przejściu otwiera się dostęp do głównego Grand Prix Mode, w którym czeka na nas w sumie pięć pucharów do rozegrania (każdy puchar to pięć tras). Z czasem można jednak odblokować jeszcze trudniejsze zawody.

 

Pokemon Dash oferuje tryb multiplayer dla maksymalnie sześciu osób oraz jest kompatybilny z Pokemonami wydanymi na Game Boy Advance. Posiadając cartridge z Pokemon Ruby/Sapphire, Pokemon FireRed/LeafGreen albo Pokemon Emerald możemy odblokować dostęp do specjalnych plansz w kształcie naszych podopiecznych.

Wideo - Pokemon Dash

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper