Micro Machines V4

Micro Machines V4

6,5
17 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PSP 5.4
DS -
PS2 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Supersonic Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.06.2006
Europa:
30.06.2006
Producent:
Supersonic Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.06.2006
Europa:
30.06.2006

Micro Machines V4 - opis gry

Micro Machines V4 to zręcznościowa gra wyścigowa wyprodukowana przez brytyjskie studio Supersonic Software i wydana przez Codemasters na komputery osobiste, PlayStation 2, PlayStation Portable i NDS-a. Tytuł był pierwszą po dziewięciu latach główną częścią serii Micro Machines.

Czwarta odsłona serii, podobnie jak poprzednie (wyłączając Micro Maniacs, które było bardziej spin-offem), traktuje o wyścigach zabawkowych pojazdów. Rywalizacja odbywa się na torach umiejscowionych w różnych domowych lub przydomowych miejscówkach, np. na stole, w kuchni lub ogrodzie. Wszystkich lokacji w produkcji Supersonic jest około pięćdziesięciu.

Podczas wyścigów można zbierać rozmaite power-upy, które pomagają wygrać zawody. Są to miotacze ognia, rakiety, młotek i inne mniej lub bardziej przydatne przedmioty. Jeśli uda nam się dojechać na pierwszym miejscu, otrzymujemy kasę, za którą odblokowujemy dostęp do bonusowej zawartości: nowych samochodów, torów itd. Tu warto dodać, że wszystkich samochodzików dostępnych w grze jest kilkaset. Niektóre wprawdzie różnią się tylko kolorami, ale bywają też pomiędzy nimi poważniejsze różnice.

Gra stawia spory nacisk na tryby wieloosobowe. Na konsolach grać można we czterech, a na PC dochodzą do tego jeszcze funkcje sieciowe. Micro Machines V4 robi też ciekawy użytek z możliwości PSP. Wersja na ten sprzęt, po pierwsze, pozwala wymieniać się zdobytymi samochodami i organizować zakłady, po drugie - dzięki opcjom komunikacji z PlayStation 2 można odblokować dodatkową zawartość.

Produkcja Supersonic posiada ponadto edytor torów.

Wideo - Micro Machines V4

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper