POSTAL: Brain Damaged

POSTAL: Brain Damaged

9,5
4 oceny

Ocena wg platformy:

PC 9.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hyperstrange / CreativeForge Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
09.06.2022
Europa:
09.06.2022
Producent:
Hyperstrange / CreativeForge Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
09.06.2022
Europa:
09.06.2022

POSTAL: Brain Damaged - opis gry

POSTAL: Brain Damaged to strzelanina FPP wyprodukowana przez studia Hyperstrange i CreativeForge Games i wydana przez Running With Scissors. Tytuł ukazał się na PC. Był on spin-offem serii Postal.

Fabuła - POSTAL: Brain Damaged

Gra nie opiera się na złożonych założeniach, a istotę rzeczy całkiem nieźle oddaje jej podtytuł. Głównym bohaterem ponownie jest Postal Dude, którego mózg ulega uszkodzeniu, co sprawia, iż w rezultacie trafia on do szpitala dla obłąkanych. Podczas kampanii poznajemy barwne i specyficzne życie wewnętrzne protagonisty. Jego zadaniem jest dojść do zdrowia i wyrwać się z ośrodka.

Rozgrywka - POSTAL: Brain Damaged

POSTAL: Brain Damaged to strzelanina FPP w konwencji tzw. boomer shootera. Gra nawiązuje do klasyki gatunku, jak DOOM czy Quake. Kampania rozgrywa się w głowie Postalowego Kolesia i liczne są w niej nawiązania do bieżących wydarzeń czy popkultury. Odwiedzamy w niej zróżnicowane miejscówki: wielki mur na amerykańsko-meksykańskiej granicy, ponury las, Strefę 69, imprezę Games Expo czy tajną bazą należącą do parodii Elona Muska. Mapy są zasadniczo liniowe, ale wzorem starszych strzelanek nie brakuje na nich rozgałęzień czy rozwidleń. Innym patentem ze starszych gier jest także konieczność użycia (a wcześniej znalezienia) medykamentów, by móc zregenerować zdrowie. 

Arsenał Kolesia jest rozbudowany i składa się z najróżniejszych, często cudacznych (logika snu) rodzajów uzbrojenia dysponujących także alternatywnymi trybami wystrzału. Warto jednak dodać, że wraz z rozpoczęciem kolejnego levelu stan naszego posiadania jest resetowany. 

Wideo - POSTAL: Brain Damaged

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper