Serious Sam: Siberian Mayhem

Serious Sam: Siberian Mayhem

7,4
8 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Croteam / Timelock Studio
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
25.01.2022
Europa:
25.01.2022
Producent:
Croteam / Timelock Studio
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
25.01.2022
Europa:
25.01.2022

Serious Sam: Siberian Mayhem - opis gry

Serious Sam: Siberian Mayhem to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Croteam we współpracy z Timelock Studio. Tytuł ukazał się na PC. Był on samodzielnym rozszerzeniem Serious Sam 4.

Fabuła - Serious Sam: Siberian Mayhem

Dalsza część tekstu pod wideo

Wydarzenia przedstawione w Siberian Mayhem są bezpośrednią kontynuacją tych ukazanych w czwartej odsłonie cyklu. Generał Brand, który pierwotnie stanął po jasnej stronie mocy by stawić czoło hordzie Mentala, postanawia zdradzić ludzkość. Kradnie on zdobyty z wielkim trudem Święty Graal z zamiarem dostarczenia go Mentalowi przebywającemu na Syberii, czemu próbuje przeszkodzić główny bohater - Sam “Serious” Stone.

Rozgrywka - Serious Sam: Siberian Mayhem

Trzon rozgrywki nie uległ oczywiście zmianom względem ‘podstawki’. Serious Sam: Siberian Mayhem to dynamiczna, czerpiąca garściami ze starej szkoły strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Samodzielne rozszerzenie zostało jednak wzbogacone o zupełnie nową zawartość nieobecną w ‘czwórcę’. Są to nowe bronie, jak raygun czy stary dobry kałasznikow, a także gadżety: nadajnik pozwalający przyzwać chmarę rakiety oraz latająca deska przyspieszająca eksplorację terenu. 

Kampania rozszerzenia składa się z pięciu plansz. Siberian Mayhem stawia niemały nacisk na eksplorację. Przeczesując tutejsze lokacje możemy natknąć się na różnego rodzaju znajdźki, sekrety, łamigłówki, a także zadania poboczne. Co ciekawe, niektóre z nich dają nam możliwość podejmowania decyzji rzutujących na konkluzję questa.

Zabawę urozmaicają również sekcje, podczas których zasiadamy za sterami śmiercionośnych pojazdów, jak czołg czy duży mech. 

Wideo - Serious Sam: Siberian Mayhem

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper