Postal 4: No Regerts

Postal 4: No Regerts

6,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
PC 6.0
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Running With Scissors
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Akcja
Premiery
Świat:
14.10.2019
Europa:
14.10.2019
Producent:
Running With Scissors
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Akcja
Premiery
Świat:
14.10.2019
Europa:
14.10.2019

Postal 4: No Regerts - opis gry

Postal 4: No Regerts to strzelanina z perspektywy pierwszej osoby, za produkcję i wydanie której odpowiada Running With Scissors. Produkcja, w ramach programu "Wczesny Dostęp" na platformie Steam, została wydana w 2019 roku na komputery osobiste z systemem Windows. Potem gra ukazała się też na PS4 i PS5.

Fabuła - Postal 4: No Regerts

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja gry rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach ukazanych w Paradise Lost, fabularnym rozszerzeniu do Postal 2. Główny bohater Postal Dude, który podróżuje wraz ze swoim pitbullem Champem do fikcyjnego miasteczka Edensin w stanie Arizona. W drodze jednak jego samochód wraz z zawartością zostaje skradziony, co sprawia, że Postal Dude będzie musiał chwytać się każdej możliwej fuchy, by zdobyć środki do życia. Jego ostatecznym celem jest odzyskanie skradzionego pojazdu.

Rozgrywka - Postal 4: No Regerts

Akcję w Postal 4, w odróżnieniu od trzeciej części, ponownie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Kampania gry podzielona jest na kilka dni, w trakcie których główny bohater wykonuje najróżniejsze prace w celu zdobycia pieniędzy. W poniedziałek pracuje dla przykładu w kanałach, jako strażnik w więzieniu i łapie zwierzęta. We wtorek wykonuje zlecenia dla gangu, w środę zajmuje się szmuglem na polecenie burmistrza Edensin, a w czwartek współpracuje z lokalną mafią, co sprowadza się np. do testowania prototypów gier video czy prób sfałszowania wyborów.

W trakcie kampanii wykonujemy różnorakie czynności, ale najważniejsza jest walka. Postal Dude dysponuje dość standardowym jak na FPS-a arsenałem plus kilkoma bardziej cudacznymi broniami, np. maczetą działającą jak bumerang czy miną przywołującą chmarę gołębi atakujących nieprzyjaciół.

Postal 4: No Regerts posiada otwarty świat, po którym możemy się swobodnie poruszać w poszukiwaniu nowych zleceń. Przemieszanie się z miejsca na miejsce ułatwia skuter, jednak jego wypożyczenie kosztuje 50 dolarów. 

Wideo - Postal 4: No Regerts

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper