Need for Speed Undercover

Need for Speed Undercover

6,5
206 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.7
PS3 6.8
X360 6.1
Wii 7.0
PSP 6.3
DS 6.7
PS2 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Black Box
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
18.11.2008
Europa:
21.11.2008
Polska:
21.11.2008
Producent:
Black Box
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
18.11.2008
Europa:
21.11.2008
Polska:
21.11.2008

Need for Speed Undercover - opis gry

Need for Speed: Undercover to gra wyścigowa wyprodukowana przez EA Black Blox. Tytuł ukazał się na PC, PlayStation 3, Xboxa 360, PlayStation 2, Wii, NDS i PlayStation Portable. Gracz wcielał się tu w policjanta, który działając pod przykrywką próbował rozbić międzynarodową organizację przestępczą.

Zadanie nie będzie jednak wcale takie proste. Nasz podopieczny będzie musiał zdobyć uznanie w oczach członków gangu, a na samym końcu jego szefa. Rozgrywkę w Undercover oparto na koncepcji otwartego świata. Do naszej dyspozycji oddano miasto o wielkości 175 kilometrów kwadratowych, po którym możemy poruszać się z pełną swobodą. I w przeciwieństwie do poprzednich części serii, już od samego początku całe stoi przed nami otworem.

By poczynić postępy musimy uganiać się po mieście i wypełniać dostępne misje. Ich wytyczne bywają różne - przeważnie to wyścigi albo organizowanie demolki. Zadania mogą jednak także polegać na dostarczeniu we wskazane miejsce samochodu nie uszkadzając go zbytnio. W Undercover należy pamiętać, że koledzy z policji nie ułatwiają nam życia, wykorzystując w trakcie pościgów helikoptery lub rozstawiając barykady, jeśli nabruździmy już naprawdę poważnie. Za dobrze wykonane zlecenia jesteśmy nagradzani pieniędzmi, które można przeznaczyć na drobiazgowy tuning pojazdu. Otwierają one również dostęp do kolejnych wyzwań.

Undercover oferuje zupełnie nowy tryb zwany Highway Battle, w którym, nie zważając na uliczny ruch, musimy wyprzedzić rywala zostawiając go o 300 metrów w tyle. Nowy jest także model zniszczeń, który działa inaczej niż w ProStreet. Zniszczenia ograniczają się bowiem przeważnie do wyglądu samochodu (są przy tym bardziej szczegółowe niż kiedykolwiek), nie wpływając zbytnio na jego prowadzenie.

Wideo - Need for Speed Undercover

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper