Juiced 2: Hot Import Nights

Juiced 2: Hot Import Nights

6,6
61 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.8
PS3 6.4
X360 6.5
PSP 7.9
DS -
PS2 5.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Juice Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
15.5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.09.2007
Europa:
28.09.2007
Polska:
08.11.2007
Producent:
Juice Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
15.5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.09.2007
Europa:
28.09.2007
Polska:
08.11.2007

Juiced 2: Hot Import Nights - opis gry

Juiced 2: Hot Import Nights jest grą wyścigową wyprodukowaną przez studio Juice Games i wydaną przez firmę THQ we wrześniu 2007 roku na konsolę Xbox 360. Wersje na PlayStation 3 i PC stworzył deweloper Paradigm Entertainment, a wydało THQ w październiku tego samego roku. Juiced 2 dostępne jest także na starsze platformy, są to jednak stosunkowo ubogie porty gier z PS3 i X360.

Błędy pierwszej części miała naprawić „dwójka”, którą wiele serwisów zapowiadało jako alternatywę dla serii Need for Speed. Jak wiadomo, ówcześnie najnowsza odsłona wyścigów od Electronic Arts - NFS ProStreet - odeszła od nocnych, nielegalnych wyścigów, czym wydawniczy gigant zawiódł wielu fanów tej tematyki. Zaczęli oni więc przychylniej patrzeć na Juiced 2: Hot Import Nights, który zaproponować miał sprawdzony model rozgrywki - ściganie się stuningowanymi samochodami, nocną porę, piękne kobiety w menusach oraz licencjonowany soundtrack.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Ciekawie rozwiązano główny tryb kariery. Zacząć należy od stworzenia swojej postaci - można w tej roli obsadzić zarówno osobnika rodzaju męskiego, jak i jedną z kilku pań. Po wybraniu interesującego nas modelu można jeszcze nieco dostosować go do swojego gustu. By dojść na szczyt kariery, niezbędne okazuje się zaliczanie kolejnych lig. Co jednak najciekawsze, ich wypełnianie wcale nie oznacza konieczności wygrywania wszystkich kolejnych wyścigów po kolei. Zrealizowano to w ten sposób, że w każdej lidze dostępnych jest kilka-kilkanaście eventów, a oprócz nich niezależnie do przejrzenia jest lista zadań do wypełnienia. Są to różnego rodzaju questy, w których zadaniem gracza jest wygrać wyścig z danym kierowcą, uzyskać pewną ilość punktów w zawodach typu drift, wygrać zakład z danym rywalem, czy zdobyć miejsce na podium. Gra oferuje także rozbudowaną opcję tuningu oraz tryb zabawy wieloosobowej.

 

Oprawa graficzna w Juiced 2: Hot Import Nights nie zachwyca. Jest sterylna i sprawia wrażenie bardzo „plastikowej”. Design tras mógłby być zdecydowanie lepszy, choć na plus należy zaliczyć bardzo dobry, licencjonowany soundtrack.

Wideo - Juiced 2: Hot Import Nights

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper