Colin McRae: DiRT 2

Colin McRae: DiRT 2

7,8
154 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.4
PS3 8.0
X360 7.6
Wii 7.3
PSP 5.7
DS 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Codemasters
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
08.09.2009
Europa:
10.09.2009
Polska:
10.09.2009
Producent:
Codemasters
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
08.09.2009
Europa:
10.09.2009
Polska:
10.09.2009

Colin McRae: DiRT 2 - opis gry

Colin McRae: DiRT 2 to gra wyścigowa traktująca głównie o rajdach samochodowych wyprodukowana przez Codemasters. Tytuł ukazał się na PC, PlayStation 3, Xboxie 360, Wii, PSP i NDS-ie (za niektóre z tych wersji odpowiadał inny developer). DiRT 2 to pierwsza część serii wydana po śmierci szkockiego rajdowca.

DiRT 2, podobnie jak poprzednik, nie koncentrują się tylko na rajdach WRC. W grze znajdziemy dokładnie osiem rodzajów zawodów. Są to Rallye, czyli próba wykręcenia jak najlepszego czasu na danym odcinku trasy, Trailblazer (coś w ten sam deseń co Rallye choć rywalizacja odbywa się na bardziej otwartych obszarach), Raid (wyścigi z udziałem innych zawodników), Landrush (wyścigi z przeszkodami), Rallyecross, Gatecrasher (naszym zadaniem jest dojechać do mety po drodze zaliczając checkpointy), Domination (wyścigi w których tor podzielony jest na sektory, a my otrzymujemy punkty w zależności od pozycji na jakiej do nich dojedziemy) oraz Last Man Standing (wygrywa ten, który jako ostatni utrzyma się na trasie; po drodze odpadają najsłabiej radzący sobie zawodnicy).

 

Każdy z tych eventów wymaga posiadania odpowiedniego samochodu. Za wygrywane zawody otrzymujemy pieniądze, które służą do kupowania nowych pojazdów (im wyższy stopień trudności, tym większa nagroda). Zdobyczne auto możemy potem wizualnie dopieszczać zgodnie z własnym widzimisię albo grzebać w jego bebechach.

 

W grze pojawiają się kierowcy występujący naprawdę. W DiRT 2 mogą oni udzielać nam wskazówek albo stawiać czoło w zawodach. W niektórych przypadkach stają też u naszego boku jako koledzy z tego samego zespołu.

 

Produkcja Codemasters posiada bardziej rozbudowany niż poprzednio tryb multiplayer, w którym (mowa o PC, PS3 i X360) może grać ze sobą maksymalnie osiem osób. Gracze mogą rywalizować w zawodach wpływających na pozycję w sieciowych rankingach lub zagrać na luzaku bez stawki. W tym pierwszym przypadku wybór samochodów jest ograniczony.

Wideo - Colin McRae: DiRT 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper