Nanostray 2

Nanostray 2

7,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

DS 7.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Shin'en
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
11.03.2008
Europa:
09.10.2008
Polska:
09.10.2008
Producent:
Shin'en
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
11.03.2008
Europa:
09.10.2008
Polska:
09.10.2008

Nanostray 2 - opis gry

Nanostray 2 to scrollowana strzelanina (tzw. shmup) wyprodukowana przez niemieckie studio Shin’en Multimedia i wydana przez Majesco Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na NDS-a w 2008 roku.

Gra nie stawia szczególnego nacisku na fabułę, lecz tej tutaj nie brakuje. Opowiada ona o tytułowym wirusie, który przybył do ludzkich kolonii po długiej podróży statku E.S.S. Ariga. Zainfekował on w ten sposób technologię należącą do ludzkości, przez co ta niemal w całości zbuntowała się przeciwko swoim twórcom. Jako samotny pilot (ew. w kooperacji z drugą osobą) musimy ustabilizować sytuację.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra oferuje trzy metody sterowania. Klasyczną, dotykową dla praworęcznych i dotykową dla leworęcznych. Przy tej pierwszej bronie podporządkowane są przyciskom A i B, d-pad służy do poruszania się a L/R do zmiany rozmieszczenia dronów.

Rozgrywka nie odbiega za bardzo od tego, co mogliśmy zobaczyć w pierwszej części. Pilotując nasz statek zmagamy się tutaj z nieprzyjaciółmi występującymi w hurtowych ilościach. Tym razem jednak twórcy przygotowali więcej plansz i bossów. Większy nacisk postawiono również na zarządzanie uzbrojeniem. Przed każdą misją możemy bowiem zadecydować, jaką broń ze sobą zabrać.

Produkcja Shin’en oferuje kilka wariantów zabawy. Najważniejszy jest Adventure, czyli tutejszy tryb fabularny. Drugi w kolejce jest Arcade, w którym zaliczone w Adventure plansze możemy przechodzić ponownie tym razem skupiając się tylko na nabijaniu punktów. Do tego dochodzi również Challenge, cztery zestaw rozmaitych wyzwań, Simulator, tj. bonusowe minigierki (należy je jednak najpierw odblokować), oraz multiplayer. Dostępna jest zarówno kooperacja, jak i rywalizacja.

Wideo - Nanostray 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper