Michael Jackson The Experience

Michael Jackson The Experience

5,9
35 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.3
X360 4.8
Wii 6.0
PS Vita 6.4
PSP 5.8
3DS 5.0
DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.11.2010
Europa:
26.11.2010
Polska:
26.11.2010
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.11.2010
Europa:
26.11.2010
Polska:
26.11.2010

Michael Jackson The Experience - opis gry

Michael Jackson: The Experience jest grą muzyczną wyprodukowaną przez studio Ubisoft Montpellier i wydaną przez Ubisoft w kwietniu 2011 roku na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Pozostałe oddziały francuskiego koncernu przygotowały osobne wersje na takie platformy, jak Wii, Wii U, DS, 3DS, PSP oraz PS Vita.

The Experience oferuje do wyboru dwie opcje zabawy: Solo lub Imprezę. Tryb dla jednego gracza umożliwia nam wykonanie każdej piosenki w wybranej przez nas formie. Do dyspozycji mamy: Taniec, Występ oraz Występ Profesjonalny. O ile pierwsza pozycja mówi sama za siebie, tak dwie następne są nieco bardziej złożone. Występ to połączenie oddzielonych od siebie tańca i śpiewu, wykonywanych na przemian. Natomiast jego profesjonalna wersja wymaga zsynchronizowania tych dwóch elementów w jednym układzie, podczas którego nie dość, że musimy powtarzać ruchy taneczne, to jeszcze śpiewać jak na prawdziwego Króla Popu przystało. Impreza zawiera tryb Bitwy oraz co-op, dając nam możliwość konkurowania lub współpracowania z maksymalnie czterema przyjaciółmi, jednakże każdy musi tańczyć oddzielnie.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

W grze nie zaimplementowano systemu jakiejkolwiek gradacji poziomu trudności, więc nasze występy są oceniane tylko i wyłącznie gwiazdkami. Przy takim rozwiązaniu przeciętny gracz może bez większych problemów osiągnąć na pojedynczym utworze trzy lub cztery gwiazdki (na maksymalne pięć). Brak poziomów trudności wynagradza poniekąd rozbudowany Trening, gdzie do każdego układu tanecznego przygotowano krótki film instruktażowy, w którym kroków uczą nas prawdziwi choreografowie. Ścieżka dźwiękowa powinna zadowolić większość wszystkich fanów Michaela Jacksona. Utworów jest około 30 i są to same największe hity, spośród których każdy powinien odnaleźć swojego faworyta. Nie zabrakło oczywiście „Billie Jean”, „Beat It” czy „Thriller” oraz utworów z późniejszych lat kariery wokalisty. Wersja na Xboksa 360 korzysta z możliwości, jakie daje kontroler ruchowy Kinect.

 

Od strony audiowizualnej Michael Jackson: The Experience prezentuje się popranie. Menu jest szczegółowe i charakterystyczne, pełno tu także nawiązań do stylu Króla Popu. Gra otrzymała jednak mieszane recenzje.

Wideo - Michael Jackson The Experience

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper