SingStar (PS3)

SingStar (PS3)

6,9
26 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SCE London Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Karaoke
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
07.12.2007
Europa:
07.12.2007
Polska:
07.12.2007
Producent:
SCE London Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Karaoke
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
07.12.2007
Europa:
07.12.2007
Polska:
07.12.2007

SingStar (PS3) - opis gry

SingStar to gra muzyczna traktująca o karaoke wyprodukowana przez należące do Sony London Studio i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation 3. Tytuł sprzedawany był w zestawach z niezbędnymi do działania mikrofonami lub bez nich.

Założenia rozgrywki nie uległy zmianie od czasów PlayStation 2, choć za sprawą możliwości nowego sprzętu twórcy dodali kilka świeżych patentów. W produkcji London Studio otrzymujemy na starcie około trzydziestu utworów różnych popularnych wykonawców (takich jak Gorillaz, Coldplay, The Killers, REM Gwen Stefani, US2, Ne-Yo itd.), przy czym więcej możemy jeszcze pobrać z internetu (to jeden z patentów niedostępnych w czasach PS2), oraz kilka wariantów zabawy.

Dalsza część tekstu pod wideo

W SingStar rzecz polega na nabijaniu punktów, co osiągamy wyśpiewując słowa pojawiające się na ekranie. Najważniejsza jest wysokość tonu - o tym, jaki powinien on być informują nas poziome kreski. Gra analizuje następnie nasze wokalne popisy i na tej podstawie przyznaje punkty, a jeśli mamy dobrą passę - przyznaje ich więcej.

Dostępne w grze tryby to Solo (tryb dla jednego gracza), Duet (wspólne wykonywanie piosenki z drugą osobą), Battle, czyli rywalizacja, Practice (trening), oraz Pass the Mic, w którym wykonujemy część piosenki, a następnie przekazujemy mikrofon następnej osobie. W sumie bawić się w ten sposób może nawet ośmiu graczy.

Jeśli chodzi o nowe funkcje związane z przeniesieniem serii na nowy sprzęt, wspomnieć warto również o opcji umieszczania własnych nagrań w internecie (potrzebna jest do tego kamerka EyeToy) oraz importowania ich na PSP, a także o systemach powiadomień i aktualizacji informujących o nowych atrakcjach przygotowywanych przez twórców.

Wideo - SingStar (PS3)

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper