Just Dance 3

Just Dance 3

6,9
20 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.8
X360 7.1
Wii 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna,   Kinect
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
07.10.2011
Europa:
11.10.2011
Polska:
11.10.2011
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna,   Kinect
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
07.10.2011
Europa:
11.10.2011
Polska:
11.10.2011

Just Dance 3 - opis gry

Just Dance 3 to gra muzyczna stworzona na podstawie popularnego programu telewizyjnego. Za jej produkcję i wydanie odpowiadał Ubisoft. Tytuł ukazał się na PlayStation 3, Xboxa 360 i Wii. Każda z tych trzech wersji robiła użytek z funkcji kontrolerów ruchu.

Zasady rozgrywki są takie same jak w poprzednich częściach. Nasze zadanie polega na powtarzaniu ruchów tancerzy pojawiających się na ekranie telewizora. Następnie jesteśmy oceniani - im dokładniejsze ich odwzorowanie, tym więcej punktów zgarniemy. Twórcy udostępnili ponad czterdzieści piosenek, wśród których znajdziemy hity z różnych lat takich wykonawców takich jak  A-ha, Black Eyed Peas, Daft Punk, Gwen Stefani, Duck Sauce, Katy Perry czy Queen.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra generalnie umożliwia zabawę w trybie singlowym oraz w multiplayerze dla maksymalnie czterech osób. Nowością w Just Dance 3 jest tryb Dance Crew, w którym grać mogą cztery osoby przy czym każda z nich musi sobie poradzić z inną choreografią. Wraz z postępami odblokowujemy różne bonusy: kolejne piosenki, tryby a także mashupy podczas których wykonujemy ruchy z kilku zupełnie innych kawałków.

Gra posiada też szereg innych trybów, np. Just Sweat, który został stworzony z myślą o tych, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy. Na uwagę zasługuje także Just Create, choć ten wariant zabawy jest akurat dostępny tylko na Xboxie 360. Daje on nam możliwość stworzenia własnych choreografii a następnie wrzucenia ich do internetu.

Warto dodać, że Just Dance 3 to pierwsza gra, która umożliwia zabawę czterem osobom jednocześnie przy jednej konsoli z Kinectem.

Wideo - Just Dance 3

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper