Buzz! Master Quiz

Buzz! Master Quiz

6,8
13 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Relentless Software / Curve Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-7
Premiery
Świat:
25.07.2008
Europa:
25.07.2008
Producent:
Relentless Software / Curve Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-7
Premiery
Świat:
25.07.2008
Europa:
25.07.2008

Buzz! Master Quiz - opis gry

Buzz!: Master Quiz to gra typu party-game wyprodukowana przez studio Relentless Software i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation Portable. Była to pierwsza część serii stworzona z myślą o tym sprzęcie.

Gra posiada tryby dla jednego gracza, ale sednem zabawy jest wieloosobowa rywalizacja. Grać może maksymalnie siedem osób - jedna odgrywa rolę prowadzącego, a pozostałe sześć bierze udział w czymś przypominającym teleturniej. Główną atrakcją jest quiz sprowadzający się do odpowiadania na pytania z przeróżnych dziedzin (wszystkich pytań jest łącznie ponad trzy tysiące). Składać się on może z sześciu rund dodających coś nowego do zmagań.

Dalsza część tekstu pod wideo

W Picture This udostępniamy część obrazka (jedną czwartą całości), a ktoś inny musi zgadnąć co jest na nim przedstawione. W Rollover każda nieprawidłowa odpowiedź podbija liczbę punktów do zgarnięcia. Ten, kto odpowie w końcu dobrze, zgarnia całą pulę. W Short Fuse zawodnik otrzymuje bombę, która wybucha jeśli udzieli złej odpowiedzi na pytanie (co oznacza utratę 500 punktów). Jeśli natomiast odpowie dobrze, bomba trafia do rywala. Weak Spot pozwala nam wskazać osobę, która będzie musiała odpowiedzieć na pytanie. Virus przypomina trochę Short Fuse - do wskazanego zawodnika trafia wirus, który pozbawia go punktów jeśli nie odpowie dobrze. W Snapshot z kolei po każdej dobrej odpowiedzi odkrywamy kawałek obrazka (składa się z dwunastu części), po czym możemy spasować lub otrzymać zagadkę z nim związaną. Jeśli nie podołamy, zostajemy wyeliminowani.

W przypadku trybów dla jednego gracza otrzymujemy do wyboru różne tryby. Część sprowadza się do udzielenia jak największej liczby prawidłowych odpowiedzi w określonym czasie (kilka opcji do wyboru) lub do jak najszybszego udzielenia odpowiedzi.

Wideo - Buzz! Master Quiz

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper