Dance Central 2

Dance Central 2

6,9
12 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Harmonix Music Systems
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna,   Kinect
Premiery
Świat:
25.10.2011
Europa:
25.10.2011
Polska:
28.10.2011
Producent:
Harmonix Music Systems
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna,   Kinect
Premiery
Świat:
25.10.2011
Europa:
25.10.2011
Polska:
28.10.2011

Dance Central 2 - opis gry

Po dużym sukcesie komercyjnym Dance Central, Microsoft podjęło decyzję o stworzeniu kontynuacji tej pozycji. Dance Central 2 to gra muzyczno-rytmiczna stworzona przez Harmonic Music Systems z myślą o Xboksie 360 i Kinect. Gra trafiła na europejski rynek 21 października 2011 roku.

Główne założenia gry są identyczne jak w Dance Central. W Dance Central 2 gracze wykonują rozmaite ruchy, które są rejestrowane przez Kinecta. Im precyzyjniej gracz wykona zadany przez grę ruch, tym więcej punktów otrzyma. Wyższe poziomy doświadczenia zwiększają poziom wyzwania - ruchy taneczne trzeba wykonywać szybciej i z jeszcze większą precyzją.
Dalsza część tekstu pod wideo
 
Nowymi elementami gameplayu w Dance Central 2 jest możliwość sterowanie poprzez głos, możliwość zabawy w dwie osoby jednocześnie w kooperacji oraz trybie współzawodniczym. Świeżymi funkcjami był też tryb "fitness mode", kampania singleplayer, funkcjonalność drop in/drop out oraz rozszerzony tryb "Break it" pozwalający na ćwiczenie określonych ruchów. W grze pojawiło się 18 postaci, z czego 11 nie pojawiło się wcześniej w Dance Central. Na dysku z grą znalazły się 44 piosenki. Istnieje możliwość zaimportowania 32 utworów z pierwszej odsłony Dance Central, a także zakupienia kilkudziesięciu muzycznych kawałków w formie DLC.
 
Gra została ciepło przyjęta przez recenzentów. Dance Central 2 było chwalone za unikalny styl, dodatki multiplayerowe oraz dużą ilość utworów muzycznych. Jako minus wymieniano nastawienie gry na tańce o kobiecym charakterze oraz brak trybu shuffle. Średnia ocen wyniosła 86/100. Dance Central 2 sprzedało się w ilości 1,6 mln kopii na całym świecie, co ponownie przekonało Microsoft, że dalej warto inwestować w tę markę. W 2012 roku Harmonix stworzyło kontynuację gry, przeznaczoną na X360, pod tytułem Dance Central 3.

Wideo - Dance Central 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper