Dance Dance Revolution: New Moves

Dance Dance Revolution: New Moves

7,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   PS Move
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
16.11.2010
Europa:
18.03.2011
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   PS Move
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
16.11.2010
Europa:
18.03.2011

Dance Dance Revolution: New Moves - opis gry

Dance Dance Revolution: New Moves to gra muzyczna (taneczna) wyprodukowana i wydana przez japońską firmę Konami. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 3 i korzystał z funkcji kontrolera PS Move.

Trzon rozgrywki nie uległ zmianie względem poprzednich części Dance Dance Revolution/Dancing Stage. Ea ekranie pojawiają się strzałki wskazujące jeden z czterech kierunków, a my, korzystając ze specjalnej maty, musimy je wklepywać we właściwym czasie. Im bardziej jesteśmy precyzyjni, tym więcej punktów zdobędziemy. Gra korzysta ze specjalnej maty do tańczenia, ale korzystać możemy też z DualShocka.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra posiada różne warianty rozgrywki. Nowe są tryby Dance Off Mode oraz Club Mode. W tym pierwszym rzecz polega na tym, aby być bardziej precyzyjnym w wykonywaniu tanecznych ruchów od naszego rywala. W tym drugim z kolei tańczymy do serii utworów - mogą być ich cztery, może być dwadzieścia, a jeśli chcemy to możemy nawet tańczyć do utraty sił. Oprócz tego jest jeszcze między innymi Free Play, w którym ‘ogrywamy’ dowolną odblokowaną piosenkę, tryb treningowy, znany z poprzednich części Workout Mode pozwalający dbać o formę (liczy spalone kalorie) oraz Move & Step. W tym ostatnim można skorzystać z kontrolera ruchu PS Move, dzięki czemu podczas tańca robimy użytek nie tylko z nóg, ale też z górnych części ciała. W rywalizacji wieloosobowej uczestniczyć mogą cztery osoby.

W New Moves zaimplementowano ponadto funkcje sieciowe. Pozwalają one pobierać nowe piosenki i dzielić się nagraniami z innymi graczami.

Wszystkich utworów jest standardowo 45. Część to kawałki w stylu poprzednich części DDR (jpop, techno itd.), część z kolei to współczesne popowe przeboje takich wykonawców jak Lady Gaga, Kelly Clarkson, Sean Paul czy Gorillaz. Nie wszystkie są jednak dostępne od początku, część z nich należy odblokować.

Wideo - Dance Dance Revolution: New Moves

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper