LMA Manager

LMA Manager

7,4
9 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Codemasters
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
09.1999
Europa:
09.1999
Producent:
Codemasters
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
09.1999
Europa:
09.1999

LMA Manager - opis gry

LMA Manager to gra strategiczna pozwalająca graczom wejść w buty menedżera klubu piłkarskiego. Za jej produkcję i wydanie odpowiadało Codemasters. Tytuł ukazał się wyłącznie na PlayStation w 1999 roku.

LMA Manager tym różni się od innych gier tego typu, że nie powstał z myślą o PC. Interfejs został tu na tyle uproszczony, że wykonywanie rozmaitych czynności i przełączanie się pomiędzy potrzebnymi informacjami bez trudu możemy wykonywać na padzie. Produkcja Codemasters pozwala nam przejąć rządy w wybranym klubie z Wysp Brytyjskich. Do wyboru są oczywiście drużyny z Premier League, ale oprócz nich na szczyt możemy spróbować wprowadzić ekipę z najniższych klas rozgrywkowych. Oczywiście nie działamy w próżni - poza tym pojawiają się także kluby z innych państw oraz grający w nich zawodnicy. Wszystkich piłkarzy jest łącznie ponad osiem tysięcy.

Interfejs, jak wspomnieliśmy, jest na tyle dobrze skonstruowany, że nie powinniśmy czuć potrzeby posiadania myszy. Po menusach poruszamy się używając bocznych przycisków. Za pomocą R1 i L1 przełączamy się pomiędzy ośmioma głównymi działami zawierającymi informacje o statystykach, rynku transferowym, wiadomościach itd. Używając z kolei R2 i L2 skaczemy po poddziałach.

W LMA Manager oczywiście nie mamy bezpośredniego wpływu na przebieg meczów, ale możemy próbować reagować na boiskowe wydarzenia dokonując zmian lub zmieniając taktykę.

Jeśli uznamy, że nasza drużyna potrzebuje świeżej krwi, możemy spróbować ściągnąć nowego zawodnika. W takim przypadku składamy propozycję jego klubowi i jeśli ten wyrazi zgodę zajmujemy się ustaleniem takich kwestii jak zarobki. Piłkarzy możemy ściągać także z lig zagranicznych.

Wideo - LMA Manager

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper