Midnight Club 3: DUB Edition Remix

Midnight Club 3: DUB Edition Remix

7,8
29 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.8
XBOX 7.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rockstar San Diego
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
24 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
12.03.2006
Europa:
17.03.2006
Polska:
14.04.2006
Producent:
Rockstar San Diego
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
24 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
12.03.2006
Europa:
17.03.2006
Polska:
14.04.2006

Midnight Club 3: DUB Edition Remix - opis gry

Midnight Club 3: DUB Edition Remix to gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Rockstar San Diego. Tytuł ukazał się na PlayStation 2 oraz Xboxa. Wersja Remix to rozbudowana o nową zawartość nowa edycja Midnight Club 3: DUB Edition.

W Midnight Club 3, podobnie jak poprzednie części, rywalizacja odbywa się w otwartym świecie, co pozwala nam na swobodne poruszanie się po ulicach miast bez żadnych sztucznych barier i ograniczeń. W “trójce” mieliśmy do dyspozycji Atlantę, San Diego i Detroit, a wersja Remix dorzuca do tego także Tokyo.

Twórcy przygotowali kilka rodzajów wyścigów. Są to Ordered Race, gdzie ścigamy się z kilkoma rywalami i musimy w odpowiedniej kolejności zaliczyć checkpointy rozmieszczone w mieście, Unordered Race (to samo ale checkpointy zaliczamy według własnego widzimisię), Autocross Races (ulice pozbawione są ruchu, przechodniów i policji, a my musimy zaliczyć trasę mieszcząc się w podanym czasie) oraz Track Events (to samo co poprzednio, ale z rywalami). Gracz może także tworzyć własne zawody używając Race Editor, co robi rozstawiając checkpointy w wybranych przez siebie punktach, wyznaczając zamknięte trasy i decydując o takich czynnikach, jak pogoda lub ruch na drogach.

Midnight Club 3 to pierwsza części serii, w której można było modyfikować samochody - zarówno ich wygląd, jak i osiągi. Wygrywając wyścigi gracz zdobywał lepsze fury i odblokowywał więcej opcji związanych z tuningiem. Pojazdów oferowano sporo i dzieliły się one na kategorie: Tuners (japońskie), Muscles (amerykański oldskul), SUV-y, Luxury Cars (drogie luksusowe samochody) oraz motocykle.

Jeśli chodzi o nowości w wersji Remix, to oprócz nowego miasta są to także nowe samochody (jest ich ponad dwadzieścia), nowe zawody i więcej muzyki. Co warto dodać gracze mogli użyć także swoich save’ów z pierwowzoru.

Podobnie jak podstawowa wersja’, gra posiadała funkcje sieciowe.

Wideo - Midnight Club 3: DUB Edition Remix

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper