Need for Speed Underground 2

Need for Speed Underground 2

8,3
315 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.5
DS 6.3
PS2 8.3
XBOX 8.4
GC 7.9
GBA 5.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
25 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
15.11.2004
Europa:
19.11.2004
Polska:
19.11.2004
Producent:
EA Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
25 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
15.11.2004
Europa:
19.11.2004
Polska:
19.11.2004

Need for Speed Underground 2 - opis gry

Need for Speed: Underground 2 to gra wyścigowa wyprodukowana przez EA Canada. Tytuł ukazał się na PC, PlayStation 2, GameCube’ie, Xboksie, Game Boy Advance oraz NDS. Jedną z nowości względem pierwszej części Underground było oparcie rozgrywki na koncepcji otwartego świata.

W Underground 2 udostępniono tryby z Need for Speed Underground, czyli Circuit, Sprint, Drag i Drift, a także zaoferowano sporo nowych rozwiązań. W “dwójce” np. musimy dojechać we wskazane miejsca by w ogóle rozpocząć wyścig. O niektórych informuje radar, jeszcze inne musimy odnaleźć sami.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Circuit to zwyczajne zawody, w których musimy pokonać przynajmniej dwa okrążenia ścigając się z trzema rywalami. Sprint to wyścigi z punktu A do punktu B, a Street X przypomina Circuit, ale jeździmy w nim po zamkniętych torach, a nie w mieście.

 

Drift to konkurs na najbardziej efekciarskie poślizgi, za które otrzymujemy punkty (musimy jednak uważać by nie walnąć w ścianę). Nowością jest to, że teraz (w przeciwieństwie do “jedynki”) na trasie towarzyszą nam inni zawodnicy. Drag to z kolei zmagania na prostym odcinku - musimy wyprzedzić konkurenta umiejętnie korzystając z manualnej skrzyni biegów.

 

Nowa jest liga pod nazwą Underground Racing League, czyli swoisty cykl turniejów. Jeden składa się przeważnie z trzech wyścigów podczas których rywalizujemy z pięcioma innymi zawodnikami. Za każdą pozycję otrzymujemy punkty liczące się w klasyfikacji generalnej. Kto ma ich najwięcej na koniec, wygrywa.

 

Akcja Underground 2 (twórcy pomyśleli o fabule) rozgrywa się w fikcyjnym mieście Bayview, po którym możemy swobodnie pojeździć jeśli mamy na to ochotę. Wiąże się z tym inna nowość, czyli Outrun Races. Ścigamy się w nich z jednym rywalem, a konkurencję wygrywamy, jeżeli zostawimy go na 300 metrów w tyle.

 

W grze udostępniono łącznie 31 samochodów, które możemy modyfikować na przeróżne sposoby (opcji tuningu jest znacznie więcej niż poprzednio). Nowością są SUVy oraz obecność marek koreańskich.

 

Underground 2 w wersji na PS2 i Xboxa oferował sieciowy tryb multiplayer maksymalnie dla sześciu osób.

Wideo - Need for Speed Underground 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper