Kaido Racer 2

Kaido Racer 2

7,5
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Genki
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.07.2005
Europa:
01.12.2006
Producent:
Genki
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.07.2005
Europa:
01.12.2006

Kaido Racer 2 - opis gry

Kaido Racer 2 to gra wyścigowa wyprodukowana przez japońskie studio Genki i wydana w Europie przez Konami na PlayStation 2. Tytuł był kontynuacją Tokyo Xtreme Racer: Drift, które nie ukazało się oficjalnie w Europie.

Kaido Racer 2, podobnie jak poprzednik, bierze na warsztat tematykę ulicznych wyścigów. Wbrew jednak temu co może sugerować tytuł poprzedniej części, nie ścigamy się tutaj po ulicach japońskiej stolicy, ale po górskich regionach Hakone, Niko, Haruna i Akagi, które według zapewnień producenta zostały odwzorowane z przywiązaniem do najmniejszych detali. Gra ma pewne fabularne założenia - otóż pewnego dnia znika aktualny mistrz ulicznych wyścigów, dlatego po spuściznę po nim zaczynają się ustawiać rzesze chętnych. Żeby wyłonić następcę, zostają zorganizowane zawody.

W grze do naszej dyspozycji oddano prawie dwieście samochodów pochodzących ze stajni szesnastu producentów, takich jak Mazda, Subaru czy Honda. Na początku zaczynamy oczywiście z czymś skromnym, ale z czasem pniemy się w hierarchii i zarabiamy więcej kasy pozwalającej zaszaleć z większym rozmachem. W Kaido Racer 2, tak jak w poprzedniku, zawody dzielą się na dwa rodzaje - legalne i nielegalne. W trakcie tych pierwszych ścigamy się za dnia i staramy się zdobyć punkty poprawiające naszą pozycję. Z kolei w tych nocnych (nielegalnych) możemy spróbować zabawić się w hazard i wygrać lepsze części, samochód itd. Tu warto dodać, że rywalizacja nie ogranicza się tylko do startów w dzień i w nocy. Warunki pogodowe mogą być jeszcze bardziej kapryśne, co wymaga większych umiejętności.

Produkcja Genki oferuje rozbudowane opcje grzebania pod maską posiadanych samochodów. Wpływać możemy zarówno na wygląd i osiągi. Części jest generalnie naprawdę sporo, toteż miłośnicy tego typu rozrywek mogą się bez przeszkód popisywać swoimi ustawieniami.

Wideo - Kaido Racer 2

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper