Insecticide

Insecticide

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

DS 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Creat Studios / Crackpot Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
11.03.2008
Producent:
Creat Studios / Crackpot Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
11.03.2008

Insecticide - opis gry

Insecticide to gra przygodowa wyprodukowana przez Creat Studios i wydana przez Gamecock Media Group. Tytuł ukazał się na NDS-ie, choć oficjalnie nie trafił do Europy. Produkcja Creat to konwersja Insecticide: Part 1 wydanego wcześniej na komputerach.

Fabuła - Insecticide

Wydarzenia ukazane w Insecticide rozgrywają się w świecie, który został opanowany przez (humanoidalne) robale. Powodem tego stanu rzeczy były eksperymenty genetyczne przeprowadzane przez ludzi w dalekiej przeszłości. Gra parodiuje tematykę noir. Główną bohaterką jest Chrys Liszt, detektyw Troi Police Department, której przeszłość skrywa kilka trupów w szafie. Towarzyszy jej partner, leniwy weteran TPD Roachy Caruthers. Ich historia rozpoczyna się od sprawy tajemniczego morderstwa pracownika firmy Nectarola produkującej napoje. Jak się okazuje, ze sprawą może mieć coś wspólnego Quinbee, szefowa firmy.

Rozgrywka - Insecticide

Rozgrywka Insecticide składa się z dwóch części. Część pierwsza to śledztwa. W ich trakcie odwiedzamy ważne dla niego miejsca, zbieramy ślady, przepytujemy świadków, rozmawiamy z innymi policjantami itd. itp. Czasami też rozwiązujemy rozmaite łamigłówki. Podczas śledztw korzystamy z interfejsu point-and-click, który jest wygodny ze względu na ekran dotykowy konsoli. Druga część jest z kolei już bardziej zręcznościowa. Raz - Chrys uczestniczy w strzelaninach. Bohaterka posiada do dyspozycji kilka rodzajów broni (dość wymyślnych i pasujących do założeń tutejszego uniwersum), które różnią się np. siłą rażenia i ilością amunicji w magazynku. Dwa - bierze ona także udział w pościgach będących sekcjami czysto zręcznościowymi. W ich trakcie nie korzystamy już ekranu dotykowego, tylko z przycisków.

Wideo - Insecticide

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper