Transformers: Autobots

Transformers: Autobots

6,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

DS 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Vicarious Visions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
19.06.2007
Europa:
20.07.2007
Polska:
10.08.2007
Producent:
Vicarious Visions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
19.06.2007
Europa:
20.07.2007
Polska:
10.08.2007

Transformers: Autobots - opis gry

Transformers: Autobots to gra gra action-adventure wyprodukowana przez studio Vicarious Visions i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na NDS-ie. Transformers: Autobots, wraz z Transformers: Decepticons, powstało na podstawie filmu z 2008 roku.

Rozgrywka względem drugiej wersji nie różni się praktycznie niczym, choć inna jest fabuła, zadania, postacie itd. Gra, jak sama nazwa wskazuje, pozwala nam się wcielić w Autoboty i być po jasnej stronie mocy. Kampania zabiera nas do innych (względem Transformers: Decepticons) miejsc, takich jak Arktyka. Produkcja Vicarious Visions posiada strukturę questową - otóż przemierzając tutejsze lokacje natykamy się na questy oznaczone na mapie markerami. Te można podzielić na dwa rodzaje - fabularne (których jest ponad dwadzieścia) oraz opcjonalne (ponad trzydzieści) w postaci wyzwań testujących nasze zdolności. Gra daje nam sposobność pokierowania kilkoma Autobotami, ale przez lwią część przejmujemy kontrolę nad własnoręcznie przez nas skleconym robotem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Nasz robot posiada zdolność transformowania się w pojazdy. Co warto dodać, jest ich kilkadziesiąt rodzajów. Skanując napotykane podczas rozgrywki maszyny otrzymujemy nowe możliwości w tej dziedzinie. Poza tym potrafi też się np. wspinać.

Gra posiada pewne elementy RPG. Wypełniając kolejne zadania oraz niszcząc przeciwników otrzymujemy punkty doświadczenia, które z czasem pozwalają nabywać nowe zdolności (nasza postać wbić może na maksymalnie dwudziesty poziom doświadczenia).

Produkcja Vicarious oprócz kampanii oferuje też tryb multiplayer i robi użytek z funkcji Wi-Fi. Grać mogą ze sobą cztery osoby (także te, które posiadają wersję z Decepticonami). W trybie tym wygrywa ten, kto pierwszy wygra siedem starć. Za uczestnictwo w rywalizacji otrzymujemy specjalne żetony, a tymi można następnie odblokowywać dodatkową zawartość. Przez pewien czas po premierze twórcy udostępniali nowe wyzwania każdego dnia.

Wideo - Transformers: Autobots

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper