GripShift

GripShift

7,5
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.0
X360 8.0
PSP 7.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sidhe Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
04.01.2007
Europa:
23.03.2007
Producent:
Sidhe Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
04.01.2007
Europa:
23.03.2007

GripShift - opis gry

GripShift to gra wyścigowa z elementami zręcznościowymi wyprodukowana przez studio Sidhe Interactive i wydana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się pierwotnie na PlayStation Portable, a potem trafił na PlayStation 3 i Xboxie 360.

GripShift nie jest typową grą wyścigową, w której ograniczamy się do ścigania z innymi rywalami. W produkcji Sidhe Interactive rozgrywkę uatrakcyjniają także elementy czysto zręcznościowe. Do wyboru otrzymujemy różne samochodziki, których możliwości opisuje kilka parametrów. Samochodziki te następnie biorą udział w rozmaitych wyzwaniach, począwszy od jazdy na czas, poprzez zwykłą wyścigową rywalizację, a skończywszy na kolekcjonowaniu znajdziek porozmieszczanych na planszy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra posiada różne tryby. Dla miłośników bardziej tradycyjnej rozgrywki przygotowano Race Mode, w którym znajdziemy cztery warianty zabawy do wyboru - Single Race (szybki pojedynczy wyścig), Time Trial (jazda na czas), Practice (tryb treningowy pozwalający skupić się na szlifowaniu umiejętności) oraz Championship, czyli mistrzostwa. Twórcy przygotowali ponad dwadzieścia tras, które podzielono na kilka kategorii według stopnia trudności. Podczas wyścigów oddano nam (i, co jasne, rywalom) także kilka power-upów mogących przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.

Drugi główny tryb to Challenge Mode, gdzie, jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z wyzwaniami. Niezależnie od jego rodzaju musimy zmieścić się w wyznaczonym czasie. Jeśli nam się uda, jesteśmy oceniani. Im lepiej nam pójdzie, tym więcej kredytów zgarniemy.

Kredyty generalnie otrzymujemy wraz z postępami. Po osiągnięciu pewnego poziomu możemy odblokować dodatkową zawartość.

Poza powyżej wymienionymi trybami gra posiada też inne atrakcje: multiplayer dla maks. czterech osób, edytor oraz minigry będące wariacjami hokeja, piłki nożnej czy Snake’a.

Wideo - GripShift

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper