Scrap Metal

Scrap Metal

6,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Slick Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
10.03.2010
Europa:
10.03.2010
Producent:
Slick Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja,   Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
10.03.2010
Europa:
10.03.2010

Scrap Metal - opis gry

Scrap Metal to gra wyścigowa z elementami rywalizacji w stylu car combat wyprodukowana przez studio Slick Entertainment i wydana przez Microsoft. Tytuł ukazał się tylko na Xboxie 360 i ukazał się w dystrybucji cyfrowej.

Rozgrywka - Scrap Metal

Dalsza część tekstu pod wideo

W Scrap Metal rywalizację przedstawia kamera zawieszona nad torem, podobnie jak w wydanym w latach 90. Death Rally. Głównym trybem produkcji Slick Entertainment jest tryb fabularny, w którym na przejście czeka sześćdziesiąt misji, w tym starcia z bossami. Do tego dochodzi też multiplayer dla maksymalnie czterech osób, dostępny zarówno w wariancie sieciowym, jak i lokalnym.

Do wyboru mamy różne rodzaje samochodów, które zostały podzielone ze względu na ich parametry. Następnie zaś wybieramy cztery, które trafiają do naszej puli (podczas niektórych zawodów potrzebny jest samochód konkretnego typu). Na torach znajdują się różne ‘atrakcje’: skocznie, skróty, nitro dające nam boosta, dopałki naprawiające zniszczenia itd. Samochody posiadają dwa rodzaje broni: strzelającą (tak jak karabiny maszynowe, strzelby czy lasery) oraz przydającą się do starć w zwarciu. Wyścigi to niejedyna tutejsza konkurencja: oprócz tego mamy jeszcze demolkę na specjalnych arenach a nawet eskortowanie innych pojazdów i eliminowanie konkretnych, wskazanych celów (i to też nie wszystko).

Dostępne w grze samochody (jest ich łącznie dwadzieścia) można modyfikować - dotyczy to nie tylko szeroko pojętej estetyki, ale także osiągów itd. Zmian możemy dokonywać dzięki punktom, tutejszej walucie, którą otrzymujemy wraz z postępami.

Oprócz możliwości grania w singlu i w multi Scrap Metal ma też sieciowe rankingi, do których trafiają najlepsze wyniki ustanowione przez graczy.

Wideo - Scrap Metal

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper