Joy Ride Turbo

Joy Ride Turbo

6,3
10 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Big Park
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
23.05.2012
Europa:
23.05.2012
Producent:
Big Park
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
23.05.2012
Europa:
23.05.2012

Joy Ride Turbo - opis gry

Joy Ride Turbo to gra wyścigowa (a konkretnie kart racer) wyprodukowana przez kanadyjskie studio BigPark i wydana przez Microsoft. Tytuł ukazał się na Xboxie 360 i dostępny był w cyfrowej dystrybucji. Joy Ride Turbo to kontynuacja Kinect Joy Ride, choć w odróżnieniu od pierwowzoru gra nie korzystała z sensora ruchu Kinect.

Rozgrywka - Joy Ride Turbo

Dalsza część tekstu pod wideo

Joy Ride Turbo to gra wyścigowa przywodząca na myśl kart-racery typu seria Mario Kart od Nintendo. Do grania używamy tym razem tylko tradycyjnego kontrolera, a nie sensora ruchu Kinect. Model jazdy jest, podobnie jak w innych grach tego typu, bardzo zręcznościowy i niewiele w nim realizmu. W rywalizacji bierze udział ośmiu zawodników, w tym i my (za kierownicą możemy posadzić nasz avatar). Na torach porozrzucane są dopałki, które można podzielić na te o ofensywnym charakterze i na te o defensywnym. Są to między innymi rakiety, osłony czy boost zwiększający prędkość pojazdu.

Na każdym torze znajdują się skróty, których wykorzystanie zwiększa nasze szanse na zwycięstwo. Co więcej, znajdują się również na nich skocznie. W powietrzu można wykonywać rozmaite ewolucje, dzięki czemu nabijamy wskaźnik boost. Składa się on z trzech części - im więcej go nabijemy, tym lepszy efekt uzyskamy.

Twórcy oddali do naszej dyspozycji ponad czterdzieści modeli fikcyjnych samochodów. W grze mamy możliwość zmieniania ich koloru i modyfikowania za pomocą części pozyskanych w trakcie wyścigu.

Rywalizacja składa się z zawodów, podczas których bierzemy udział w kilku wyścigach. Do wyboru mamy kilka stopni trudności - wyższy oznacza lepsze nagrody. Za udział otrzymujemy monety, które można następnie na odblokowanie różnych bonusów. Jeśli potrzebujemy, twórcy udostępnili nam także otwarte plansze, na których możemy swobodnie trenować.

Joy Ride Turbo posiada multiplayer - zarówno wariant lokalny, jak i sieciowy. W tym pierwszym przypadku grać mogą maksymalnie cztery osoby, w tym drugim - osiem.

Wideo - Joy Ride Turbo

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper