Crash Tag Team Racing

Crash Tag Team Racing

6,4
68 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 5.4
PS2 6.9
XBOX 6.2
GC 5.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Radical Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Platformowa
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
19.10.2005
Europa:
04.11.2005
Producent:
Radical Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Platformowa
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
19.10.2005
Europa:
04.11.2005

Crash Tag Team Racing - opis gry

Crash Tag Team Racing to gra wyścigowa (tzw. kart racer) wyprodukowana przez Radical Entertainment na PlayStation 2, Xboxa, GameCube’a i PSP. Były to trzecie wyścigi z Crashem Bandicootem.

Gra posiada założenia fabularne: Crash musi odzyskać tzw. Black Power Gem (odbijając go z rąk niejakiego Ebenezera von Clutcha) i pięć innych diamentów ukrytych w pięciu strefach będących częścią parku rozrywki, w którym odbywa się wyścigowa rywalizacja. Gracz będzie uczestniczył w zawodach i minigrach próbując zdobyć wirtualną walutę i kryształy od których zależny jest jego progres.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Z czasem otwiera się dostęp do nowych obszarów parku: nowych torów, nowych aren czy minigierek. Te ostatnie mogą nas zaopatrywać w dodatkowe pieniądze lub kryształy. Wytyczne w takich przypadkach bywają różne: musimy zaliczyć okrążenie w odpowiednim czasie, ostrzelać cele lub rozbić przeszkody. Odkrywać można też kolejne pojazdy, bronie, skiny i tym podobne bonusy. Czynimy to używając kasy, która zdobyć można rozbijając skrzynki. Poza tym są jeszcze tzw. Die-O-Rama, scenki przedstawiające w humorystyczny sposób skuchy Crasha. Zdobycie wszystkich (34) nagradzane jest specjalnym strojem.

 

Produkcja Radical Entertainment oferuje oczywiście zręcznościowy model jazdy z power-upami, który nie odbiega od innych kart racerów, ale gra posiada też rozwiązanie wyróżniające ją na tle innych tytułów reprezentujących gatunek. W Crash Tag Team Racing możemy bowiem łączyć pojazdy - podczas wyścigu przeprowadzamy fuzję ze znajdująca się najbliżej maszyną, co wyposaża nas w potężniejszą broń, którą możemy następnie nie tylko atakować rywali, ale też strącać nadlatujące w naszą stronę pociski.

Wideo - Crash Tag Team Racing

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper