Golden Axe: Beast Rider

Golden Axe: Beast Rider

5,1
27 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 5.1
X360 5.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Secret Level
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Śr. czas:
6 godzin
Premiery
Świat:
14.10.2008
Europa:
17.10.2008
Polska:
24.10.2008
Producent:
Secret Level
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Śr. czas:
6 godzin
Premiery
Świat:
14.10.2008
Europa:
17.10.2008
Polska:
24.10.2008

Golden Axe: Beast Rider - opis gry

Golden Axe: Beast Rider to gra akcji wyprodukowana przez amerykańskie studio Secret Level i wydana przez Segę na PlayStation 3 oraz Xboxa 360. Beast Rider to pierwsza trójwymiarowa odsłona serii Golden Exe.

Główną bohaterką gry jest niejaka Tyris Flare, która na co dzień zajmuje się ochroną członków sekty czczącej smoki z wyspy Axir. Wkrótce czeka ją jednak o wiele poważniejsze wyzwanie. Tyris musi stawić czoło armii Death Addera, który wraz ze swoją armią przybywa na wyspę w celu przejęcia kontroli nad potężną mocą tzw. ”smoczego tytana”.

W odróżnieniu od klasycznych odsłon serii, który były dwuwymiarowymi bijatykami, tutaj akcja toczy się w trójwymiarowym środowisku. Gra posiada trzy główne warianty rozgrywki, przy czym najważniejszy jest tryb fabularny. Nasza podopieczna dysponuje dwoma rodzajami ataków - słabym i mocnym. Poza tym może parować i blokować ataki, skakać, używać zaklęć oraz ujeżdżać napotkane bestie (co jest nawiązaniem do poprzednich części).

W trybie fabularnym spotykamy dwóch NPC-ów, którzy pomagają Tyris w jej zmaganiach. Są to wojownik Tarik oraz krasnolud Gilius (to kolejne nawiązane do klasyków). Pod koniec każdego poziomu jesteśmy oceniani w zależności od obrażeń jakie ponieśliśmy, czasu przejścia, stopnia trudności itd.

Pozostałe dwa tryby to Challenge, który umożliwia powtórzenie zaliczonych plansz (co pozwala odblokować dodatkowe zbroje i bronie), oraz Trials, swego rodzaju wyzwania, w których musimy stawić czoło falom nieprzyjaciół. W trybie tym można używać uprzednio zdobyte uzbrojenie.

Beast Rider nie posiada trybu multiplayer.

Wideo - Golden Axe: Beast Rider

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper