Hunted: The Demon's Forge

Hunted: The Demon's Forge

6,5
60 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.7
PS3 6.4
X360 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bethesda Softworks/inXile
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Slasher,   RPG akcji
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
2
Premiery
Świat:
31.03.2011
Europa:
03.06.2011
Polska:
03.06.2011
Producent:
Bethesda Softworks/inXile
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Slasher,   RPG akcji
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
2
Premiery
Świat:
31.03.2011
Europa:
03.06.2011
Polska:
03.06.2011

Recenzja redakcji

Recenzja: Hunted: The Demon's Forge (PS3)
5.0
Recenzja: Hunted: The Demon's Forge (PS3)

Hunted: The Demon's Forge - opis gry

Hunted: The Demon's Forge jest grą akcji osadzoną w realiach dark fantasy, stworzoną przez studio inXile Entertainment i wydaną przez Bethesda Softworks w 2011 roku na PC i konsole PlayStation 3 oraz Xboksa 360. The Demon's Forge było pierwszą pozycją na drugą konsolę Microsoftu, nad którą pracował deweloper inXile.

Główni ibohaterowie Hunted to wojownik Caddock oraz elfia łuczniczka Elara. Właściwie można ich określić mianem antybohaterów - w życiu nie zwykli kierować się sercem, a kieszenią. Jako najemnicy żyją w ciągłym niebezpieczeństwie. Na szczęście oboje są mistrzami w swym fachu i z każdej opresji wychodzą obronną ręką. Nie wiemy, w jaki sposób ich losy się połączyły. Oczywistym jest jednak, iż darzą się bezgranicznym zaufaniem. On to silny i twardy przedstawiciel swego gatunku, ona zaś jest ostatnią elfką w tym magicznym świecie. Ich przygoda rozpoczyna się od snu Caddocka, który zwiastuje pojawienie się Seraphine - tajemniczej kobiety pragnącej, aby bohaterowie wykonali dla niej pewną misję. W zamian oferuje rozwinięcie magicznej mocy drzemiącej w każdym z nich. Elfka od początku jest nieufna wobec Seraphine, jednak zauroczony nią Caddock przyjmuje propozycję.

Dalsza część tekstu pod wideo

Prowadzenie Elary przypomina to, z czym mieliśmy do czynienia w Gears of War, czyli ostrzał prowadzony zza osłon. Do dyspozycji gracza oddano łuki wolno, średnio i szybkostrzelne. Te pierwsze powodują największe obrażenia, jednak bohaterka bardzo długo je naciąga. Do dyspozycji mamy również sześć czarów, które można usprawniać przy pomocy zdobywanych w trakcie rozgrywki kryształów. Wojownik Caddock to mistrz walki w zwarciu. Oręż mężczyzny rządzi się tymi samymi prawami, co łuki Elary. Caddock posiada również kuszę, ale nie jest to jego specjalność i przydaje się jedynie w przypadku, gdy trzeba ściągnąć wroga z jakiejś wieży lub muru. Wojownik ma do dyspozycji także sześć czarów. Hunted: The Demon's Forge oferuje zabawę zarówno w kampanii, jak i w trybie kooperacji.

Oprawa graficzna w The Demon’s Forge jest nierówna. Lokacje są w większości ładnie zaprojektowane, a modele postaci szczegółowe, niestety wszystko to na lekko rozmytych teksturach. Ścieżka dźwiękowa należycie koresponduje z klimatem gry Bethesdy.

Wideo - Hunted: The Demon's Forge

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper