Fruit Ninja Kinect

Fruit Ninja Kinect

5,2
21 oceny

Ocena wg platformy:

X360 5.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Halfbrick Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Kinect
Śr. czas:
6 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
10.08.2011
Europa:
10.08.2011
Producent:
Halfbrick Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Kinect
Śr. czas:
6 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
10.08.2011
Europa:
10.08.2011

Fruit Ninja Kinect - opis gry

Fruit Ninja Kinect to gra zręcznościowa wyprodukowana przez Halfbrick Studios i wydana przez Microsoft na Xboxa 360 w dystrybucji cyfrowej. Tytuł do działania wymagał posiadania sensora ruchu Kinect.

Fruit Ninja Kinect to adaptacja popularnej gry ze smartfonów stworzona z myślą o sensorze ruchu Kinect. Rozgrywka jest prosta w założeniach - naszym zadaniem jest ciąć pojawiające się na ekranie owoce, co czynimy wykonując odpowiednie ruchy ręką. Każdy owoc dostarcza punktów, co więcej istnieje możliwość trzaskania combosów jeśli mamy szczególnie dobrą passę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra oferuje pięć wariantów zabawy. Pierwsz to Classic, w którym tniemy owoce i przy okazji musimy uważać na bomby. Jeśli doprowadzimy do eksplozji, przegrywamy. Drugi jest Arcade, który bardzo przypomina Classic, choć różni się paroma szczegółami. Wspomnieć warto zwłaszcza o trzech: limicie czasu, bombach oczyszczających ekran z owoców oraz trzech specjalnych power-upach (zatrzymywanie czasu, podwojenie punktów lub zawalenie planszy wieloma owocami). Na koniec danego levelu pojawia się w nim dodatkowo duży owoc, który można posiekać i otrzymać za to bonusową liczbę punktów.

Oprócz tego dostępny jest jeszcze Zen, gdzie także towarzyszy nam limit czasu, ale bez możliwości upadku owocu (co w przypadku powyższych trybów może kończyć zabawę), Challenge, gdzie mamy do czynienia z różnymi wyzwaniami, oraz Party, czyli tutejszy multiplayer dla dwóch osób.

Wraz z postępami możemy odblokowywać dodatkową zawartość, np. nowe miecze i plansze.

Wideo - Fruit Ninja Kinect

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper