Kinect Adventures

Kinect Adventures

6,3
42 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Good Science Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Party games,   Kinect
Śr. czas:
8 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
10.11.2010
Producent:
Good Science Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Party games,   Kinect
Śr. czas:
8 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
10.11.2010

Kinect Adventures - opis gry

Kinect Adventures! to gra zręcznościowa wyprodukowana przez Good Science Studio i wydana przez Microsoft na Xboxa 360. Tytuł ten był jedną z pierwszych pozycji wydanych z myślą o sensorze ruchu Kinect.

Kinect Adventures! jest zbiorem minigierek robiących użytek z funkcji sensora ruchu Kinect. Produkcja Good Science odzwierciedla nasze ruchy w grze, rozpoznaje komendy głosowe a także może nam robić zdjęcia podczas zabawy. Te następnie da się umieszczać w internecie za sprawą serwisu KinectShare.com.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wszystkich minigier jest pięć. Pierwsza to The 20,000 Leaks, w której avatary graczy uwięzione zostają w pojemniku głęboko pod wodą. Ich zadaniem jest za wszelką cenę powstrzymywać przecieki. W River Rush kierujemy pontonem podczas spływu niebezpieczną rzeką. W jego trakcie musimy omijać przeszkody skręcając w prawo, w lewo lub skacząc. Rzeka, warto dodać, posiada także rozwidlenia. W Rallyball rzecz polega na odbijaniu piłek ciałem i zbijaniu klocków znajdujących się na drugim końcu korytarza. W Reflex Ridge podróżujemy wagonikiem omijając przeszkody, natomiast w Space Pop znajdujemy się w pokoju z zerową grawitacją (co sprawia że nasz avatar może unosić się w powietrzu) i musimy ‘łapać’ pojawiające się w różnych miejscach mydlane bańki.

Na koniec potyczki jesteśmy oceniani medalami. Kolor zależny jest od czasu i punktów, które otrzymujemy za zbieranie ikonek z literką “A”. Jeśli chcemy przejść dalej, musimy zdobyć co najmniej brąz. Kinect Adventures posiada multiplayer dla dwóch osób - zarówno kooperację i rywalizację (w zależności od minigry).

Wideo - Kinect Adventures

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper