You're in the Movies

You're in the Movies

6,2
5 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zoe Mode
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.11.2008
Europa:
28.11.2008
Polska:
28.11.2008
Producent:
Zoe Mode
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.11.2008
Europa:
28.11.2008
Polska:
28.11.2008

You're in the Movies - opis gry

You’re in the Movies to gra typu party-game wyprodukowana przez angielskie studio Zoë Mode i wydana przez Codemasters. Tytuł ukazał się tylko na Xboxie 360 i do działania wymagał kamerki Xbox Live Vision Camera.

Tytuł gry dość precyzyjnie informuje nas z czym mamy do czynienia podczas rozgrywki. Twórcy przygotowali szereg minigierek, które pozwalają nam odgrywać role w filmach. Grać możemy sami lub z maksymalnie trzema innymi osobami.

Filmy bywają różne, choć nie są to artystowskie produkcje. Znajdziemy tu thrillery, science-fiction, filmy przygodowe, sensacje itd. itp. Nasze zadanie polega na powtarzaniu gestów pojawiających się na ekranie. Przecinamy bloki, odganiamy pszczoły, biegamy, tańczymy itd. itp. Im lepiej zrobimy to, o co prosi nas gra, tym więcej punktów zgarniemy. Jeden film składa się w sumie z czterech scen do odegrania. Atrakcje ogólnie są dość zróżnicowane.

Gdy już uporamy się z nakręceniem filmu, musimy przygotować zwiastun. Wówczas zasady się zmieniają. Kamera koncentruje się na naszej twarzy, a my musimy wykonać to, co prosi reżyser. Udawać przerażenie, skonfundowanie, wbić w coś wzrok tudzież przejść kilka kroków. Po tym wszystkim możemy obejrzeć materiał video z nami w roli głównej.

Gra posiada też inne atrakcje. My także możemy się wcielić w reżysera dzięki prostemu w obsłudze edytorowi, a następnie montować sceny, podkładać muzykę lub głos dzięki headsetowi.

Stworzonymi przez nas filmikami można się potem dzielić z innymi graczami przesyłając je mailem lub umieszczając w bazie You’re in the Movies.

Gra, pomimo oryginalnych założeń, była oceniana bardzo przeciętnie. Najbardziej krytykowano działanie kamery oraz niezbyt ciekawe, nudne na dłuższą metę minigry.

Wideo - You're in the Movies

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper