Kinect Star Wars

Kinect Star Wars

6,3
19 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Terminal Reality
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja,   Kinect
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.04.2012
Europa:
03.04.2012
Polska:
03.04.2012
Producent:
Terminal Reality
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja,   Kinect
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.04.2012
Europa:
03.04.2012
Polska:
03.04.2012

Kinect Star Wars - opis gry

Kinect Star Wars to gra akcji wyprodukowana przez amerykańskie studio Terminal Reality i wydana przez LucasArts na Xboxa 360. Tytuł do działania wymagał posiadania sensora ruchu Kinect.

Gra przenosi nas do uniwersum Gwiezdnych Wojen a rozgrywka w pełni wykorzystuje możliwości jakie daje sensor ruchu Kinect. Produkcja Terminal Reality nie posiada jednego spójnego wątku fabularnego, zamiast tego oferując pięć oddzielnych trybów z innego rodzaju atrakcjami. Kinect Star Wars skupia się przede wszystkim na drugiej trylogii, ale nie brakuje tu też elementów z tej oryginalnej.

Pierwszy tryb to Jedi Destiny: Dark Side Rising Mode. Wcielamy się w nim padawana, którego zadaniem, wraz z jego towarzyszami broni, jest powstrzymać siły ciemnej strony mocy. Po drodze używamy ataków mieczem świetlnym, walczymy jeden na jednego i podróżujemy pojazdami znanymi z uniwersum. Drugi jest Galactic Dance Off. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tu do czynienia z… tańcami. Twórcy przygotowali kilka miejscówek oraz dobrali piętnaście kawałków pasujących do Gwiezdnych Wojen..

W trzecim, Duels of Fate, przede wszystkim staczamy pojedynki jeden na jednego, ale to nie wszystko. Naszym przeciwnikiem może być nawet Darth Vader. Następny w kolejce jest Podracing Mode. Tu także wszystko wyjaśnia nazwa - chodzi o wyścigi podów ukazane w pierwszym filmowym epizodzie. Tryb składa się z sześciu wyścigów, w trakcie których możemy zbierać dopałki i atakować rywali.

Ostatni tryb to natomiast Rancor Mode. Wcielamy się w nim tytułowego Rancora, którego zadaniem jest uciec przez kilka plansz.

Niektóre z wymienionych trybów posiadają tryb multiplayer dla dwóch osób.

Wideo - Kinect Star Wars

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper