Farming Simulator 14

Farming Simulator 14

5,8
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 5.8
3DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Giant Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   Symulacja
Premiery
Świat:
06.06.2014
Europa:
06.06.2014
Producent:
Giant Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   Symulacja
Premiery
Świat:
06.06.2014
Europa:
06.06.2014

Farming Simulator 14 - opis gry

Farming Simulator 14 to gra strategiczna pozwalająca graczowi zarządzać gospodarstwem rolnym. Wersja na 2014 rok została stworzona z myślą o 3DS-ie i PlayStation Vita. Tytuł wyprodukowało Giant Software, rolę wydawcy pełniło Focus Home Interactive.

Rozgrywkę, jak to bywa w takich przypadkach, zaczynamy skromnie, a naszym zadaniem jest stworzyć świetnie prosperujące gospodarstwo rolne. Żeby jednak osiągnąć ten cel, będziemy musieli, jak określały to materiały promocyjne, zmierzyć się z wieloma wyzwaniami “współczesnego rolnika”.

 

Do dyspozycji mamy liczne maszyny (np. kombajny prawdziwych firm jak Case IH, Deuzt-Fahr, Lamborghini, Kuhn, Amazone czy Krone) oraz inne urządzenia. Względem poprzednich części cyklu ich liczba dodatkowo się zwiększyła. Podczas rozgrywki schemat jest prosty: najpierw przygotowujemy teren pod uprawy, następnie zasiewamy pola i dbamy o zwierzęta. Świat zmienia się w czasie rzeczywistym, co może mieć swoje dobre i złe strony. Po pierwsze, różne bywają warunki pogodowe, które mogą odbić się na naszej pracy, a po drugie - ceny za płody rolne nie zawsze kształtują się w ten sam sposób. Raz dostaniemy więcej pieniędzy, innym razem mniej. Zarobiona kasa pozwala się rozwijać dalej z większym rozmachem, ale pamiętać musimy, iż zarządzanie finansami jest tak samo ważne jak dbanie o uprawy. Niegospodarność może dużo kosztować.

 

Produkcja Giant Software została stworzona z myślą nie tylko o wyjadaczach, czyli generalnie rzecz biorąc odbiorcach poprzednich odsłon serii, ale także o początkujących. Twórcy pozwalają tu bowiem skorzystać z pomocy asystenta, który nie tylko jest w stanie rzucić dobrą radą gdy sytuacja tego wymaga, ale także pomóc w zarządzaniu gospodarstwem (oczywiście nie za darmo).

Wideo - Farming Simulator 14

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper