Pure Farming 2018

Pure Farming 2018

4,3
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 4.5
XONE 4.0
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ice Flames
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strategiczna,   Symulacja
Premiery
Świat:
13.03.2018
Europa:
13.03.2018
Polska:
13.03.2018
Producent:
Ice Flames
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strategiczna,   Symulacja
Premiery
Świat:
13.03.2018
Europa:
13.03.2018
Polska:
13.03.2018

Recenzja redakcji

Recenzja: Pure Farming 2018 (PS4)
5.5
Recenzja: Pure Farming 2018 (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Pure Farming 2018 - opis gry

Pure Farming 2018 to gra strategiczna, w której zadanie gracza sprowadza się do zarządzania farmą. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Za jego produkcję odpowiadało polskie studio Ice Flames, a za wydanie Techland.

Produkcja studia Ice Flames oferuje trzy główne warianty rozgrywki. Pierwszy to fabularyzowana kampania, w której jako początkujący rolnik przejmujemy po dziadku zadłużone gospodarstwo. Nasze główne zadanie polega na spłaceniu 275 tysięcy euro, co wcale nie będzie takie proste. Po drodze musimy wykonywać rozmaite zadania, zarówno te priorytetowe z głównego wątku, jak i poboczne (np. podlewanie upraw, zaoranie pola, dostarczenie zboża itd.), rozsądnie inwestować (np. kupić maszyny, których jest ponad setka), sprawnie zorganizować swoją pracę etc. W rozgrywce towarzyszy nam tablet, który daje dostęp do kilku przydatnych funkcji i informacji. Mianowicie do mapy, skróty do sklepów czy umożliwia odbieranie maili, w których znajdziemy przydatne wskazówki odnośnie tego, co robić.

Fabularyzowana kampania ma w gruncie rzeczy wdrożyć nas w rozgrywkę i zapoznać z panującymi podczas rozgrywki zasadami. Pozostałe tryby poprzeczkę stawiają wyżej, co sprawia, iż są dobrą opcją dla graczy bardziej zaawansowanych. Drugi jest tryb wyzwań, w którym otrzymujemy zadanie i musimy je zaliczyć w określonym czasie. Tryb ten wymaga od nas przynajmniej podstawowej wiedzy odnośnie rozgrywki. Trzeci tryb to swobodna gra, w którym, jak sugeruje sama nazwa, możemy zająć się gospodarowaniem bez żadnych ograniczeń, ale też i bez żadnych pomocy.

Twórcy przygotowali kilka map umiejscowionych w różnych zakątkach świata. Jest to Montana, Japonia, Włochy i Kolumbia (do tego jako dlc dochodzą też Niemcy). W każdym z tych krajów zarządzanie farmą wygląda inaczej.

Wideo - Pure Farming 2018

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper