Harvest Moon: A New Beginning

Harvest Moon: A New Beginning

7,7
6 oceny

Ocena wg platformy:

3DS 7.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Marvelous AQL
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulator życia,   Ekonomiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.02.2012
Europa:
20.09.2013
Producent:
Marvelous AQL
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulator życia,   Ekonomiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.02.2012
Europa:
20.09.2013

Harvest Moon: A New Beginning - opis gry

Harvest Moon: A New Beginning to symulator życia, w którym wcielamy się w postać farmera lub farmerki, których zadaniem jest rozkręcić podupadłe miasteczko. Za produkcję tytułu odpowiada Marvelous AQL, gra ukazała się na 3DS-a.

Miasto do którego przybywa stworzona przez nas postać to Echo Town, w którym na początku rezydują raptem trzy osoby. Resztę wywiało z powodu braku perspektyw i interesujących rzeczy do roboty, toteż naszym zadaniem będzie rozruszanie tego miejsca. Z czasem pojawią się w nim nowe atrakcje, jak festiwale, oraz zjadą się nowi mieszkańcy, wśród nich kandydaci/kandydatki na partnera. Z myślą o wątku randkowym przygotowano dalsze możliwości odpicowania wizerunku podopiecznych (ubrania, fryzury itd.).

 

A New Beginning zaoferuje również niemało możliwości w kwestii rozbudowy domu, farmy i miasta (na podstawie stawianych nam wytycznych). Będziemy mogli uprawiać nowe (tj. nieobecne w poprzednich odsłonach serii) rośliny i zwierzęta, pojawi się też opcja budowy mebli i budynków na podstawie planów, w które możemy się zaopatrzyć. Nasza postać będzie mogła ponadto łowić ryby, zwiedzać różne ciekawe miejsca na wakacjach (ruiny, plaża, śnieżne krainy) i dbać o kota/psa. Twórcy pomyśleli nawet o implementacji funkcji sieciowych pozwalających na interakcję z innymi graczami.

 

W grze istnieje oczywiście zegar wyznaczający tryb dnia. Musimy nie tylko zajmować się pracą, ale także dbać o posiłki, by nasza postać nie padła ze zmęczenia. Rolą gracza jest wyznaczenie właściwej organizacji, co wprowadza element strategicznego planowania.

 

Harvest Moon: A New Beginning zebrało pozytywne oceny. Produkcję Marvelous AQL chwalono zwłaszcza za wprowadzenie sporej ilości zmian względem poprzednich odsłon. Niezgorsza była także grafika i oprawa dźwiękowa.

Wideo - Harvest Moon: A New Beginning

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper