Farming Simulator 15

Farming Simulator 15

7,0
25 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.6
PS4 6.6
XONE 6.2
PS3 9.5
X360 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Giant Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna
Śr. czas:
150 godzin
Premiery
Świat:
19.05.2015
Europa:
19.05.2015
Polska:
19.05.2015
Producent:
Giant Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna
Śr. czas:
150 godzin
Premiery
Świat:
19.05.2015
Europa:
19.05.2015
Polska:
19.05.2015

Recenzja redakcji

Recenzja gry: Farming Simulator 15
Wojtek Gruszczyk

Wojciech Gruszczyk

6.0
Recenzja gry: Farming Simulator 15
PC PS4 XONE
Pokaż kolejne recenzje

Farming Simulator 15 - opis gry

Farming Simulator 15 to gra strategiczna traktująca o zarządzaniu farmą wyprodukowana przez szwajcarskie studio Giants Software i wydana przez Focus Home Interactive. Tytuł ukazał się na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One.

Naszym zadaniem, tak jak w poprzednich odsłonach cyklu Giants Software, jest stworzyć świetnie prosperujące współczesne gospodarstwo rolne. Chlebem powszednim w produkcji Szwajcarów jest obsiewanie pól, hodowla różnych zwierząt i zbieranie plonów naszej pracy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeszcze przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki wybieramy lokację, w której rozpoczniemy działalność. Do wyboru mamy miejscówkę skandynawską (nowość w serii) oraz amerykańską. Różnią się one nieco ‘scenografią’, ale przede wszystkim decyzja rzutuje na to, z jakimi wyzwaniami się zmierzymy. Lokacja amerykańska oferuje nieco wyższy poziom trudności na początek.

Jak to zwykle bywa w grach tego typu, przedsięwzięcie zaczynamy bardzo skromnie - z kilkoma traktorami, przyczepą o nieszczególnej pojemności i kombajnem, który potrzebuje czasu, by zebrać żniwa. Wiele prostych czynności wymaga na początku więcej wysiłku, lecz z czasem nasze możliwości rosną chociażby dzięki lepszemu sprzętowi, na który stopniowo pozyskujemy środki. W wersji “15” dochodzą oczywiście nowe urządzenia i narzędzia, których nie było w poprzednich częściach. Wszystkich jest łącznie ponad sto. Część z nich pozwala np. pracować przy lasach, co też jest jedną z tutejszych nowości.

Gra, oprócz trybu singlowego, posiada również multiplayer, który da się ogrywać w wariancie lokalnym i sieciowym (dotyczy PC). Gracze mogą współpracować w celu rozbudowywania gospodarstwa, a my w roli szefów, wyznaczamy poszczególnym osobom zakres ich swobody i ilość środków, jakie będą mieć do dyspozycji.

Wideo - Farming Simulator 15

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper