Farming Simulator 18

Farming Simulator 18

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita -
3DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Giants Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Symulacja
Premiery
Świat:
06.06.2017
Europa:
06.06.2017
Polska:
06.06.2017
Producent:
Giants Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Symulacja
Premiery
Świat:
06.06.2017
Europa:
06.06.2017
Polska:
06.06.2017

Recenzja redakcji

Recenzja: Farming Simulator 18 (PS Vita)
7.0
Recenzja: Farming Simulator 18 (PS Vita)
PS4

Farming Simulator 18 - opis gry

Farming Simulator 18 to gra strategiczna o zarządzaniu farmą wyprodukowana przez Giants Software i wydana przez Focus Home Interactive. Tytuł, podobnie jak edycja na 2014 i 2016 rok, ukazał się na konsolach PlayStation Vita i Nintendo 3DS.

Założenia nie uległy zmianie względem poprzednich odsłon serii. Gra przenosi na farmę znajdująca się w Ameryce Północnej. Początkowo dysponujemy skromnymi środkami: niewielkim kawałkiem ziemi, dwoma traktorami oraz kombajnem. Zaczynając od tych skromnych środków musimy przyczynić się do stworzenia świetnie prosperującego gospodarstwa rolnego.

Schemat jest zasadniczo prosty: najpierw musimy coś zasiać (w grze znajdziemy oczywiście różne rośliny uprawne), uprzednio na przykład spulchniając ziemię, następnie czekamy aż ziemia wyda plony, a to, co urodzi, możemy sprzedać (lub ewentualnie przechowywać w oczekiwaniu na lepszą koniunkturę, bo ta zmienia się z czasem). W ten sposób zarabiamy pieniądze, które można przeznaczyć na dalszy rozwój farmy, np. kupno nowych maszyn (około pięćdziesięciu licencjonowanych modeli) czy kolejnych hektarów ziemi. Gra daje nam sporo swobody odnośnie tego, jak zrealizować cel (od czasu do czasu gra podrzuca tylko wskazówki na ten lub inny temat). Co więcej, względem poprzednich edycji przygotowanych z myślą o konsolach przenośnych Farming Simulator 18 oferuje znacznie więcej możliwości (w przypadku 3DS-a interfejs został dopasowany do możliwości konsoli i robi użytek np. z jej obu ekranów).

Uprawa roślin to niejedyne zajęcie, jakie możemy wykonywać. Do tego dochodzi także hodowla zwierząt, leśnictwo, koszenie trawy czy zarządzanie zasobami ludzkimi (na farmie potrzebujemy bowiem też pracowników). W Farming Simulator 2018 zaimplementowano ponadto system zmiennych pór dnia, który ma wielki wpływ na rozgrywkę.

Wideo - Farming Simulator 18

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper