Eternal Hope

Eternal Hope

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Doublehit Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
20.08.2020
Europa:
20.08.2020
Producent:
Doublehit Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
20.08.2020
Europa:
20.08.2020

Eternal Hope - opis gry

Eternal Hope to gra action-adventure inspirowana filmami studia Ghibli, za której produkcję odpowiadało Doublehit Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli Xbox One.

Fabuła - Eternal Hope

Produkcja Doublehit Games, jak wspomniano na wstępie, inspiruje się stylistyką filmów popularnego japońskiego studia Ghibli. Fabuła skupia się na perypetiach bezimiennego chłopca, którego ukochana o imieniu Hope pewnego dnia niespodziewanie umiera w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Główny bohater jest początkowo rozbity, lecz wkrótce odzyskuje on nadzieje. Otrzymuje mianowicie propozycję od niejakiego Strażnika Dusz - jeśli uzbiera wystarczającą liczbę dusz, Hope powróci do świata żywych.

Rozgrywka - Eternal Hope

Eternal Hope to dwuwymiarowa gra action-adventure. Na pierwszy rzut oka tytuł jest dość zwyczajną zręcznościówką. Nasz podopieczny, którego zadaniem jest zbierać dusze mające uwolnić jego ukochaną z zaświatów, dysponuje standardowymi umiejętności w rodzaju skoku czy możliwości przestawiania niektórych obiektów. Ma on też jednak jedną unikalną zdolność - dzięki wspomnianemu Strażnikowi Dusz potrafi on dostrzec egzystujące w alternatywnym wymiarze niegroźne stworzenia o nazwie An’mu, dzięki którym jest w stanie pokonać co wymyślniejsze przeszkody. Jest tylko jeden szkopuł: zdolności tej nie da się używać dłużej niż dziesięć sekund, co sprawia, iż rozstawienie An’mu należy niekiedy zapamiętywać.

Większość wyzwań ma charakter zręcznościowy, ale zdarzają się też takie, podczas których należy ruszyć głową. Przejście Eternal Hope zajmuje ok. trzech-czterech godzin. 

Wideo - Eternal Hope

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper